Měsíční akce key4you: Je libo hru za korunu?

Aktuální měsíční akce key4you nabízí několik her za pouhou jednu korunu. Jedinou podmínkou je nákup libovolného zboží z nabídky key4you. Tak můžete získat takové klenoty, jako je druhá Syberia, Victor Vran, nebo Pirates of Black Cove. Akce je platná do 30. června.

Victor Vran

Akční izometrické RPG Victor Vran zaujme především ty, kteří milují variabilitu. Hra nabízí až neuvěřitelně vysoké množství nejrůznějších zbraní, zbrojí, obleků a schopností. Svého Victora Vrana si tak můžete uzpůsobit přesně podle sebe. Victor Vran je lovec přízraků a vaším úkolem v jeho kůži bude vyčistit celé město od upírů, přízraků a všelijakých monster s unikátním chováním a výzbrojí. V hektickém boji je nutné volit správnou taktiku, uhýbat, v pravý čas zasazovat údery a využívat ve správný čas ty správné schopnosti. Hra kombinuje počítačem generované předměty s těmi navrženými vývojáři. Victora Vrana si navíc můžete užít i v kooperativní hře po síti a čištění města od nestvůr si tak užít společně se svými přáteli.

Syberia 2

Dnes už klasická point and click adventura byla ve své době nadčasovým dílem. Syberia 2 přímo navazuje na první díl, což ovšem vůbec nevadí, protože v menu si můžete spustit jeho kompletní rekapitulaci. Existuje někde v srdci zmzlé divočiny mystická Syberia? Nebo je to jen mýtus? To musíte v kůži Kate Walkerové po boku výstředního Hanse Voralberga zjistit sami. Jak je tomu u adventur zvykem, během putování budete řešit řadu problémů a hádanek, abyste se dostali dál. Rozsáhlé a detailně zpracované herní lokace se spoustou postav jen čekají na objevení a otestují váš postřeh a všímavost. Množství postav, se kterými můžete mluvit, pak dokresluje strhující a originální příběh.

KOUKNI SE  V lednu vyjde The Last of Us Part II Remastered, na co se mohou hráči těšit?

Pirates of Black Cove

Staňte se králem všech pirátů a podmaňte si celý Karibik! Pirates of Black Cove nabízí propracovaný příběh, ale zároveň poskytuje hráčům obrovskou míru svobody. Rozlehlý oceán je jen váš a je na vás, kam poplujete a jakou misi přijmete. Hra přitom nabízí ohromnou variabilitu. Z několika kapitánů si vyberte toho, který vám vyhovuje nejvíce. Zvolte si posádku, vyberte si ty pravé zbraně, využijte služeb alchymistů, vylepšujte si své základny a samozřejmě svou pirátskou loď, sjednocujte další pirátské frakce, aby vám poskytly své legendární hrdiny. Všechno se vám bude hodit při střetech na moři i na souši s nepřátelskými piráty i koloniálními národy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × four =