Sony v listopadu připravila pro hráče v rámci služby PS Plus velmi štědrou nadílku her zdarma. Mezi tituly najdete opravdu zajímavé kousky, které by vám neměly uniknout.

Listopadová nabídka her zdarma pro předplatitele služby PS Plus nabízí zdarma hned šest povedených herních titulů. Tři z nich jsou však určeny výhradně pro virtuální realitu od Sony. Ale pěkně popořadě. Nabídce vévodí remaster skvělého rpg Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Dalším titulem, na který v nabídce narazíte, je povedená online vybíjená Knockout City. Seznam tradičních titulů zdarma pak uzavírá žhavá novinka. First Class Trouble je multiplayerová záležitost, ve které budete spolu s dalšími hráči nuceni spolupracovat, abyste dosáhli vypnutí zákeřné umělé inteligence. Titul je hojně přirovnáván k oblíbenému Among Us, s nimž má téměř totožný herní princip.

Sony tentokrát myslelo i na majitele PS VR. Pro virtuální realitu naleznete v nabídce hned tři tituly zdarma. Těšit se můžete na šílenou hack-and-slash rubačku Until You Fall, hororovou střílečku The Walking Dead: Saints & Sinners a temné sci-fi The Persistence. Nabídka VR titulů trvá neobvykle až do ledna.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

8 − 7 =