Knihy žhavější než Padesát odstínů šedi

Po fenomenálním úspěchu Padesáti odstínů šedi se roztrhl pytel s erotickou literaturou. O žádné knize se nedá říct, že by dokázala „odstíny“ překonat. To ale notně nemusí znamenat, že nebyly napsány stejně dobré nebo lepší. Pokud vás žánr erotické literatury baví, tyhle knihy byste si neměli nechat ujít. Jsou to totiž skvosty.

Fanny Hill : paměti rozkošniceHned první kniha Fanny Hill aneb paměti Rozkošnice je proslulým dílem anglické literatury, které si muselo své místo na knižních pultech a ne pod nimi vydupat u soudu. Tehdy byla veřejnost pobouřena obscénnostmi, dnes Fanny Hill mnozí autoři rádi vykrádají a pod obdobnými jmény vydávají ledacos. Fanny Hill je zkrátka pojem. Všechny jeho touhy

Ale pojďme se podívat trochu na dnešní dílka. Bylo by divné, pokud by se nikdo nepokusil těžit ze slávy Padesáti odstínů šedi. Více či méně zdařilé plagiáty se snaží soupeřit o čtenářovu přízeň. Někdy i úspěšně. Kniha Všechny jeho touhy  z pera C. C. Gibbse je jedním z těch povedených. Jen s hodně chudší propagací, díky čemuž si možná nikdo nevšimne, že je kniha o dost lepší. Tak už to na světě chodí.

Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany. Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. To je ve zkratce motiv knihy Christiny Lauren Božský bastard. Čekejte hodně sexu ve zvrhlém vztahu plném spalující touhy.

KOUKNI SE  Knižní novinky, které nás baví

Ještě vás neomrzelo, že hlavní hrdinka je mladá nezkušená a on proklatě bohatý, zvrhlý a neodolatelný nadřízený? Tak to nahlédněte do knihy Obnažená. Milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali natolik Obnaženázvláštní vztah, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují.

Dublin StreetNejinak tomu je v knize Doublin street. Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. Víc netřeba dodávat…

Nepropadejte panice, že souloží jen milionáři a praktikantky. Sex je sport chudých. Nabíječ vás v tom nenechá. Navíc bydlí hned vedle. Caroline noc co noc ruší zvuky animálního sexu z vedlejšího bytu. To Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky sex. Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář….modří už vědí.Nabíječ

Smlouva s Adamem  je prvotina české autorky, která zůstává skrytá pod pseudonymem, a zároveň první díl z plánované trilogie, v němž je vykreslen rok sexuálního zasvěcování mladé učitelky, jež ve své naivitě a okouzlení sexem podlehne otci svého žáka.

KOUKNI SE  3 nejprodávanější knihy měsíce října

Pokud vedle sebe nemáte zrovna nějakého milionáře, který by vás minimálně svázal a zbičoval, můžete se nechat některou z knih inspirovat.

Kristina Doubravová

 

 

 

 

Předchozí článekBretonnští rytíři přijíždějí do Total War: Warhammer
Následující článek10 nejlepších herních scénářů

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 − 13 =