Jamie Foxx jako lovec upírů v traileru na film Denní směna

Co kdyby Johna Wicka hrál Jamie Foxx a nebojoval s gangstery, ale s upíry? Na tuto otázku odpovídá akční hororová komedie Denní směna, jejíž právě zveřejněný trailer o filmu říká: „Od lidí, kteří naučili Johna Wicka, jak nakopat zadky.“ Přesněji řečeno, film produkuje Chad Stahelski, tvůrce série John Wick, a režíruje ho J. J. Perry, který má na kontě řadu předchozích filmů, mimo jiné pracoval jako koordinátor kaskadérů na filmu John Wick: Kapitola 2.

Denní směna se odehrává ve světě, kde upíři standardně existují a jsou pro své velmi cenné zuby loveni. Foxx hraje čističe bazénů v údolí San Fernando, jehož denní práce je dobrou zástěrkou pro jeho skutečné poslání: pátrání po krvesajících.

„Jamie Foxx se snaží zachránit svou rodinu, má finanční problémy, přerůstá mu to přes hlavu, kapsy má prázdné na to, aby se dostal z problémů,“ říká Perry, který tímto filmem debutuje jako režisér. „Zabije upírku, o které se dozvíme, že byla dcerou šéfky upírů, která se mu chce pomstít. Střetávají se tu dva světy, muže, který se snaží zachránit svou rodinu, a upírky, která se chce pomstít.“

V hlavních rolích filmu Day Shift se objeví Karla Souza jako upírka toužící po pomstě, Dave Franco jako zástupce svazu lovců upírů a Snoop Dogg jako další lovec upírů. Režisér Perry, vojenský veterán, založil Snoopovu postavu na svém bývalém seržantovi z čety.

KOUKNI SE  Jak jsem se zúčastnil natáčení Grey Mana v Praze

„Snoop vypadá přesně jako můj seržant z čety z armády, který už není mezi námi,“ říká režisér. „Když jsem se se Snoopem setkal, řekl jsem mu: ‚Poslyš, já nenajímám Snoop Dogga, já najímám Calvina Broaduse [hercovo pravé jméno]‘ a myslím, že ho to opravdu oslovilo. Všichni ho najímají, aby byl tím chlápkem ze západního pobřeží, co kouří trávu. Já jsem mu nasadil kovbojský klobouk a dal jsem mu stejný švih jako svému bývalému seržantovi z čety.“

Perry vysvětluje, že by rád natočil další filmy odehrávající se ve stejném světě.

„No, tohle je Denní směna. Víte, že musíme udělat Noční směnu,“ říká. „A pak musíme udělat Hřbitovní směnu, bejby!“

Scénář k filmu Denní směna napsali Tyler Tice a Shay Hatten a ve filmu dále hrají Meagan Good, Natasha Liu Bordizzo, Oliver Masucci, Steve Howey, Scott Adkins a Zion Broadnax. Film se na Netflixu objeví 12. srpna.

Charlie Brown

Předchozí článekSauna, nebo pára?
Následující článekVrah z dokumentu Netflixu Ta dívka z fotky stále žije a čeká na smrt

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × four =