Jak zaručeně neodradit chlapa

  Možná jste single a znáte nazpaměť všechny zaručené rady, jak nějakého ulovit. Už jste vyzkoušely všechno od kamarádek, po moudré knihy, internet a seznamky a pořád nic. Pohádkám o tom, že každý máme někde svůj protějšek, jen ho najít, už přestáváte věřit. Co takhle přestat dělat to, čím muže získat a soustředit se na to, jak ho neodradit?

  Prošla jste kompletní proměnou, kadeřník a kosmetička z vás vytáhli třináctý i čtrnáctý plat, v butiku padly vaše úspory na dovolenou a chlapi vás stejně obcházejí obloukem. Všeho totiž moc škodí. Jestli vypadáte jako z obálky magazínu, pochopte ty plaché tvory, kteří se ze všeho nejvíc bojí toho, že se o vás budou muset dělit. Ty bojácnější dokonce odmítnout uvěřit, že by někdo tak nádherný a sexy mohl jen očičkem zavadit o někoho tak obyčejného, jako jsou oni. Pokud v sobě nenajdou toho příznačného bojovníka stáhnou kalhoty, když brod je ještě daleko a zkrátka se poohlédnou po někom dostupnějším.

  Všeho moc škodí. To platí nejen pro vzhled, ale i pro vaši roli, kterou s muži hrajete. jste ráda za ženu v nesnázích a necháváte se od mužů zachraňovat? Možná jste ráda za sebevědomou koketu, nebo starostlivou pečovatelku. Je jen na vás, pro jakou roli se rozhodnete. Ale pozor, ať to s tím fňukáním nepřeženete. Je velký rozdíl mezi ženou v nesnázích, kterou je radost zachránit a uvzlykanou troskou, která se rozbrečí i nad prázdnou pikslou od kakaa.

  KOUKNI SE  KVIFF.TV: festival v Karlových Varech, který nemusí končit

  Kamarádky jsou fajn a kde bychom bez nich občas byly. Kde? Přeci bez chlapa. To, co snesou holčíčí uši, je jen a jen pro ně. Nesnažte se ten svůj objev zasvětit do vašeho holčičího kamarádství a učinit z něj jeho součást. Dámská jízda patří dámám. Koneckonců je to nejlepší příležitost probrat chlapy. Ale ani od toho nejlepšího nečekejte, že bude celý večer poslouchat vaše holčičí nářky na chlapy, manikérku, kolegyně a poslední díl Prostřeno!

  Jak zaručeně neodradit chlapa

  Milujeme muže, kteří umí naslouchat. To, že vás někdo poslouchá notně nemusí znamenat, že můžete žvanit od božího rána do pozdního večera. Podle vědců pronese muž za den asi dva tisíce slov. Žena začíná někde na devití tisících. S touhle kadencí naučíme snadno mluvit děti i papouška. Pokud nemáte v posteli batole nobo kakadua, zkuste někdy nechat mluvit i jeho.

  My ženy o sebe rády pečujeme. Vytváříme iluzi, že jsme ve skutečnosti štíhlejší mladší, hezčí, milejší. Pokud vás skutečně miluje, unese pravdu, až se vedle něj probudíte nenalíčená, rozespalá a bez stahovacího prádla. Koneckonců, ani on není pořád hrdinou zachraňujícím koťátka z hořících domů, nebo načesaný navoněný playboy. Realita by měla být vzdálena od zdání jen na únosnou vzdálenost. Jestli jste večer za sexy dračici a ráno se na vaší dvojité bradě objeví strniště, asi to neukecáte.

  Ale pozor, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob lovu, rozhodují zbraně. Jakkoliv je hra vysoká a nebezpečná, pokud se v ní nebudete cítit dobře, nevyjde to. Přirozenost je zkrátka klíčem k úspěchu ve všech aspektech lovu mužů.

  KOUKNI SE  KVIFF.TV: festival v Karlových Varech, který nemusí končit

  Darina D

  Předchozí článekRecenze: Ulicemi Brna proti proudu času
  Následující článekNový trailer na šílený akčňák Guns Akimbo

  Komentuj

  Vlož komentář
  Vaše jméno

  19 + three =