Hříchy, pro které ho musíte milovat i nenávidět

5Zapomněl na výročí

Výsledek obrázku pro sekt

Očekáváte dary, romantiku, možná pozvání na večeři a on dělá jako by nic. On totiž opravdu nechstá nic z výše jmenovaného. Prostě na vaše výročí zapomněl. Můžete nu udělat scénu, zabít ho, nebo se s ním pohádat do krve. A nebo mu udělat radost tak, jak jste měla v plánu a pochopit, jak vaše výročí vnímá on. Možná se začne kát a omlouvat a sypat si popel na hlavu a při nejbližší možné příležitosti vám to několikanásobně vynahradí. Ale zkuste přistoupit i na fakt, že je sice rád za den, kdy jste se vzali, nebo potkali,a le byl to jen jeden den a od té doby uplynulo mnoho daleko důležitějších, kdy vám dokázal nejen, že vás umí pozvat na večeři. Dokázal vám, že při vás stojí, že vás nezradí, že vám věří a že by pro vás udělal cokoliv. A to se počítá

4Kouká po jiných

Výsledek obrázku pro sexy školačka

Pokud jenom kouká, nechte ho. Pokud je například při posezení v partě, ještě hlasitě komentuje před kamarády, nechte ho. Pokud vám to vadí, zkuste ho na to upozornit. Ale nesnažte se ho přeonačit, aby se za hezkou vlající sukní neotočil. Zvlášť teď na jaře, v čase minimalistického odívání. Ví, co se mu líbí a takhle to snadno zjistíte i vy. A to že kouká po jiných nemusí nutně znamenat, že by měnil. Je to objekt obdivu a zájmu. Přirozená animální reakce. Naštěstí jsme se naučili naše pudy korigovat, takže nehrozí, že by se vám partner mrouskal po sídlišti než vychladne.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

3Dar nedar

Výsledek obrázku pro vrtačka, žena

K narozeninám vám dal vrtačku nebo mixér, i když vy už půl roku básníte o té báječné kabelce, kterou naprosto nutně potřebujete. Je to ignorant a měla byste mu to minimálně tou vrtačku na plné obrátky naznačit. To je jedna verze. Nebo prostě přijmout fakt, že vás prostě miluje, poslouchá, ví, že toužíte po kabelce, ale nechce vás zklamat, že by zase vybral špatnou barvu. Copak jste mu nevynadala minule, že když jste mluvila o modré sukni, myslela jste královskou modrou a on přinese nebesky modrou a ještě se tváří jako idiot? Nebo jste chtěla růžovou lososovou a on dotáhl fuchsiovou a nechápe, že k vaší pleti si prostě fuchsiovou nemůžete dovolit. Jeho jste ranila. Pochopil, že jeho barevná stupnice nemá tři sta odstínů,ale báječně se vyzná v nářadí a ví, jak často potřebujete přidělat nějakou poličku. A věřte, že nad výběrem toho mixéru strávil možná několik probdělých nocí pročítáním recenzí, aby vám koupil fakt ten nejlepší.

2Nesnáší vaší matku

Nechce za ní s  vámi jezdit a když přijede ona k vám, zdekuje se do své dílny a nevychází dokud není čistý vzduch? Ruku na srdce, s tou paní není opravdu snadné vyjít. Možná si pro svou dceru představovala někoho lepšího a dává mu to pěkně sežrat. A nebo je prostě „jiná krevní skupina“. Váš partner by jí velmi rád řekl od plic, co si o ní myslí a kam by měla se svými názory jít. Neudělá to, miluje vás. Ví, že by tím ublížil především vám. Tak se drží stranou. Miluje vás. A až si to s maminkou všechno povyprávíte, zase tu pro vás bude.

KOUKNI SE  6 ujetých návodů, jak přestat masturbovat

1Neumí se obléct

Výsledek obrázku pro roztrhané triko

Jdete večer do společnosti, strávíte hodinu před zrcadlem, u skříně a v koupelně a on si natáhne džíny, seprané triko a útrpně čeká, až se konečně dofintíte. Nebo pozvete pár přátel a on se před nimi producíruje v triku, které má díru, ví o ni a přijde mu to normální, zatímco vy jste přemýšlela celé odpoledne, jestli budou lepší koktejlky nebo áčková sukně s topem. Pokud jste ho partnera nenašla pod mostem, kde své oblečení vytahoval z nevyvezeného kontejneru, pak věřte že i ta díra na triku má pro vás velké plus. To triko je jeho oblíbené, má ho rád a nezahazuje věci, které mu přirostly k srdci. Věřte, že až jednou budete mít taky nějaký ten šrám, bude vás mít pořád rád. Protože to, co nosí v srdci se jen tak nezahazuje.

Darina D

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three × one =