Hlavní herec ze seriálů Power Rangers ubodal svého spolubydlícího k smrti

Za šest dní proběhne premiéra nového superhrdinského filmu Power Rangers. Tento snímek je založen na ději několika desítek neúspěšných animovaných seriálů, na kterých ale spousta z nás vyrůstala. Děj ságy Power Rangers se točí okolo party několika studentů, kteří získali superschopnosti díky takzvanému Morphu a musí čelit mimozemské hrozbě. V několika seriálech se objevil herec Ricardo Medina, který si zahrál jednu z hlavních postav – Cola Evanse (toho červeného Power Rangera). Právě o něm se v poslední době hovoří v souvislosti s vraždou jeho spolubydlícího Joshe Suttera.

Vražda se odehrála 31. ledna 2015. Josh Sutter byl zabit několika bodnými ranami do zadnice, což rozhodně není důstojný způsob, jak odejít z tohoto světa. Ricardo Medina byl před více než dvěma lety hlavním podezřelým a hrozilo mu až 26 let za mřížemi. Nicméně vyšetřovatelé nikdy nenašli dostatečné důkazy k tomu, aby ho z vraždy usvědčili. Tento záhadný příběh ale tady nekončí. Nedávno se totiž v Medinovi hnulo jeho superhrdinské svědomí a ke všemu se na policii přiznal.

Údajným motivem vraždy byla žena, o kterou oba muži soupeřili. Policie zachytila nahrávku muže, který křičí: “Jak jsi mi to mohl udělat, chlape? Sakra, Joshi, co jsi to provedl?” Poté následuje Sutterův zoufalý křik. Medina potvrdil, že se skutečně jedná o jeho hlas, který na Suttera křičí, a že svého spolubydlícího ubodal samurajským mečem několika ranami do zadnice. Což je paradox, vzhledem k tomu, že se Medina hlavně proslavil seriálem Power Rangers: Samurai z roku 2012. Medina dále prohlásil, že rvačku nevyprovokoval on, ale že ji začal Sutter. Podle Medinovy výpovědi se jednalo pouze o sebeobranu. Tato informace se zatím nepotvrdila. Jisté ale je, že Medina tento spor skončil.

KOUKNI SE  George Miller už připravuje pokračování zběsilé jízdy Šíleného Maxe

Jeho otec dále vypověděl, že rvačku určitě nemohl vyprovokovat jeho syn. Podle jeho slov je jeho syn zcela chladné povahy a spory rozhodně nemá ve svém srdci.

 

Pavel Melotík

 

Zdroje: http://comicbook.com/2017/03/16/power-rangers-actor-admits-killing-roommate

http://consequenceofsound.net/2017/03/power-rangers-actor-pleads-guilty-to-killing-roommate-with-samurai-sword/

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × five =