Hlavní herec ze seriálů Power Rangers ubodal svého spolubydlícího k smrti

Za šest dní proběhne premiéra nového superhrdinského filmu Power Rangers. Tento snímek je založen na ději několika desítek neúspěšných animovaných seriálů, na kterých ale spousta z nás vyrůstala. Děj ságy Power Rangers se točí okolo party několika studentů, kteří získali superschopnosti díky takzvanému Morphu a musí čelit mimozemské hrozbě. V několika seriálech se objevil herec Ricardo Medina, který si zahrál jednu z hlavních postav – Cola Evanse (toho červeného Power Rangera). Právě o něm se v poslední době hovoří v souvislosti s vraždou jeho spolubydlícího Joshe Suttera.

Vražda se odehrála 31. ledna 2015. Josh Sutter byl zabit několika bodnými ranami do zadnice, což rozhodně není důstojný způsob, jak odejít z tohoto světa. Ricardo Medina byl před více než dvěma lety hlavním podezřelým a hrozilo mu až 26 let za mřížemi. Nicméně vyšetřovatelé nikdy nenašli dostatečné důkazy k tomu, aby ho z vraždy usvědčili. Tento záhadný příběh ale tady nekončí. Nedávno se totiž v Medinovi hnulo jeho superhrdinské svědomí a ke všemu se na policii přiznal.

Údajným motivem vraždy byla žena, o kterou oba muži soupeřili. Policie zachytila nahrávku muže, který křičí: „Jak jsi mi to mohl udělat, chlape? Sakra, Joshi, co jsi to provedl?“ Poté následuje Sutterův zoufalý křik. Medina potvrdil, že se skutečně jedná o jeho hlas, který na Suttera křičí, a že svého spolubydlícího ubodal samurajským mečem několika ranami do zadnice. Což je paradox, vzhledem k tomu, že se Medina hlavně proslavil seriálem Power Rangers: Samurai z roku 2012. Medina dále prohlásil, že rvačku nevyprovokoval on, ale že ji začal Sutter. Podle Medinovy výpovědi se jednalo pouze o sebeobranu. Tato informace se zatím nepotvrdila. Jisté ale je, že Medina tento spor skončil.

KOUKNI SE  Trailer: Čtvrtý Matrix má první upoutávku

Jeho otec dále vypověděl, že rvačku určitě nemohl vyprovokovat jeho syn. Podle jeho slov je jeho syn zcela chladné povahy a spory rozhodně nemá ve svém srdci.

 

Pavel Melotík

 

Zdroje: http://comicbook.com/2017/03/16/power-rangers-actor-admits-killing-roommate

http://consequenceofsound.net/2017/03/power-rangers-actor-pleads-guilty-to-killing-roommate-with-samurai-sword/

Předchozí článekKnižní nej: Vadné hrdinky a hrdinové
Následující článekTy nejlepší herní vtipy (18+)

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

11 + fifteen =