Dlouho očekávaný remaster Grand Theft Auto: The Trilogy se konečně ukázal v traileru. Navíc jsme se dočkali i data vydání.

Není to tak dlouho, co se hráči dočkali oficiálního oznámení remasteru Grand Theft Auto: The Trilogy. Nyní autoři vypustili do světa trailer. Ten ukazuje původní tituly v porovnání s aktuálním remasterem. A čeho že se hráči dočkají? Podle traileru se změny týkají především vizuálů. Takže se můžeme těšit na vyhlazenou grafiku, vylepšené modely, ostřejší textury nebo třeba modernizovaný model počasí. Vylepšení se dotkne i ovládání. Trilogie vypadá moderněji, přesto si zachovává nostalgickou atmosféru.

Ukázka přinesla nejen pohled na vylepšenou trilogii, ale dočkali jsme se i další zajímavé informace. Tou je datum vydání. Hra vychází už 11. listopadu. GTA: The Trilogy se objeví na PlayStationu 5, PlayStationu 4, Xbox One, Xbox Series X/S, PC a Nintendu Switch, výhradně však v digitální distribuci. Pokud budete chtít fyzický nosič, budete si muset počkat až do 5. prosince. Tady ovšem pozor, fyzická kopie GTA: The Trilogy vyjde pouze na Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4 a Nintendo Switch. Zda se disku dočkáme i na PC a PS5, není vůbec jisté. Známa je už i cena remasteru. Ta je poněkud vyšší, jelikož za celou trilogii zaplatíte okolo 1600 korun.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × 3 =