Dlouho očekávaný trailer na filmové zpracování akční adventury Uncharted je konečně venku. Film láká především na zajímavé obsazení.

Čekali jsme sice dlouho, ale nakonec jsme se dočkali. Po novém roce do kin zamíří filmové zpracování jedné z nejlepších herních sérii, akční adventury Uncharted. Venku je trailer a můžeme říct, že chystaný film vypadá docela zajímavě. Zajímavé je i obsazení. Role nejdůležitější, tedy Nathana Draka, se ujal filmový Superman Tom Holland. Dále se můžete těšit na Sophii Ali, která si střihne roli Chloe a ve snímku se objeví rovněž Mark Wahlberg jako Sully. Za zmínku stojí i role hlavního záporáka, kterého si vystřihne Antonio Banderas.

Příběh se nepřekvapivě bude točit okolo hledání pokladu. Záhadou zatím zůstává, jak filmová adaptace zapadne příběhově do herní série. Odpovědi se dočkáme nejpozději 18. února příštího roku, to totiž míří snímek do kin. Já osobně se modlím, ale to nebyl průšvih, jelikož opravdu povedených filmových zpracování videoher je opravdu málo. Kvalitní obsazení však dává mně i ostatním divákům naději. že by se to tentokrát mohlo povést.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 2 =