Dvě ženy obvinily pana Božského ze Sexu ve městě ze sexuálního zneužití

Dvojice žen obvinila ze sexuálního zneužití herce Chrise Notha (67), který se proslavil jako pan Božský v seriálu Sex ve městě. Na případy, které se podle nich staly v letech 2004 a 2015, upozornil portál The Hollywood Reporter, na který se ženy obrátily nezávisle na sobě. Herec obvinění odmítá

První případ portálu vylíčila čtyřicetiletá žena, kterou web označuje jako Zoe, i když její skutečné jméno je jiné. S hercem se jako dvaadvacetiletá setkala v Los Angeles ve firmě, kde tehdy pracovala. Jednou ji údajně Noth, který s ní opakovaně flirtoval, pozval do bazénu v budově, v níž měl byt. Šla tam i se svou nejlepší kamarádkou, která potvrdila, že s hercem byly v bazénu i ve vířivce. Pak ale Noth řekl, že si musí jít zatelefonovat, a požádal Zoe, aby mu donesla knihu, kterou jí nechal k prolistování.

Když do jeho bytu vstoupila, dal jí Noth pusu, načež mu Zoe řekla, že jde zpátky za svou kamarádkou. Herec si ji ale podle jejích slov přitáhl k sobě, dostal ji k posteli, kde z ní stáhl kraťasy a spodní díl plavek. Pak ji prý před zrcadlem začal znásilňovat. 

„Bylo to velmi bolestivé a křičela jsem: Přestaň. Ale on nepřestal. Řekla jsem: Můžeš si alespoň nasadit kondom?,“ vzpomínala žena s tím, že Noth se tomu jen zasmál.

O druhém případu sexuálního násilí promluvila jedenatřicetiletá žena, kterou portál označuje jako Lily, i když se také jmenuje jinak. Herce potkala jako pětadvacetiletá v jednom z newyorských klubů. Pozval ji na rande, a následně také k sobě domů, kde se ji prý snažil svést. Pak si podle Lily stáhl kalhoty a strčil jí penis do úst. Nakonec spolu měli sex. 

KOUKNI SE  Chandler z Přátel napsal paměti trosky a feťáka

„Byli jsme před zrcadlem. Plakala jsem během toho,“ řekla žena, která se cítila zneužita. Noth jí později napsal SMS, kde se jí ptal, jak si užila společnou noc. Poznamenal, že on si užíval, ale není si jistý, jak to cítila ona.

Na dotaz portálu The Hollywood Reporter herec tvrzení obou žen odmítl. „Obvinění vznesená vůči mně osobami, které jsem potkal před lety nebo dokonce desetiletími, jsou zcela nepravdivá,“ uvedl a dodal, že určité hranice nikdy nepřekročil. „Nenapadl jsem tyto ženy,“ podotkl s tím, že veškerá setkání byla konsenzuální.

ChB, idnes

Předchozí článekTvoříme vánoční ozdoby
Následující článekSyrové vikingské drama Seveřan s hvězdným obsazením

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 − 4 =