Dobré knihy za dobrou cenu

Knižní trio pro každý prázdninový kufr

Každý správný knihomol si láme hlavu nad tím, jaké tituly si s sebou vzít na dovolenou. Náš knižní balíček to za vás vyřeší. Najdete v něm příběhy od Jojo MoyseovéPatrika Hartla a Barbory Šťastné. Příběhy veselé, romantické, trefné, no zkrátka „ze života“. Odpočiňte si na dovolené a načerpejte energii s dobrým balíčkem nejoblíbenějších titulů.

Koupit set Knižní trio pro každý prázdninový kufr699,-

3 TOP letní detektivky

3 TOP letní detektivky

Napínavé příběhy jsou pro vás to pravé ořechové? Tak to se jistě zamilujete i do našeho detektivního balíčku, ve kterém nesmí chybět nejnovější tituly jako ŽízeňManžele odvedle a Do vody. Nechte se vtáhnout do příběhů plných zvratů a nečekaných situací, které vám zrychlí tep.

Koupit set 3 TOP letní detektivky839,-

Šťavnaté letní kuchařky

Šťavnaté letní kuchařky

Léto je období grilování, objevování nových kulinářských zážitků a chutí. Nemusíte kvůli nim ale vyjíždět daleko. Stačí, když si pořídíte naše kuchařské knižní trio. V něm totiž najdete úplně všechno. Nejlepší recepty na gril od Zdeňka Polreicha, recepty vhodné pro každý den od Romana Vaňka a letní recepty z edice časopisu Apetit. Pochutnáte si!

Koupit set Šťavnaté letní kuchařky899,-

Hravý prázdninový balíček

Hravý prázdninový balíček

Nuda o prázdninách? S naším herním balíčkem ani náhodou! Říkáme „ne!“ nudným okamžikům a raději vyzýváme všechny hráče na další kolo. A to jak u vody s Dobble beach, tak při opalování na dece s 6 bere! A nebo v pohodlí prosluněné terasy s Carcassonne!

Koupit set Hravý prázdninový balíček1 079,-

Knižní prázdninové trio pro romantičky

Knižní prázdninové trio pro romantičky

Každá romantická duše zaplesá nad naším výběrem zamilovaných příběhů. Začtěte se do láskyplných titulů Ve tvých očích, Abych tě milovala či Hledání podmanivé krásy. Nezapomeňte na limonádu a misku zmrzliny s jahodami. Ideální sladké léto je před námi!

Koupit set Knižní prázdninové trio pro romantičky729,-

Knižní trio pro teenagery

Knižní trio pro teenagery

Odměna za vysvědčení nebo prázdninový balíček pro teenageri? Jedině náš dobrý balíček s TOP Young adult tituly. A na výběru jsme si dali opravdu záležet. Trio obsahuje tituly jako Láska & gelatoProkleté domovy a Geek Girl 2 Modelka mimo mísu. Zábavné, romantické, akční. Prostě takové, jaké by mělo být nezapomenutelné léto!

Koupit set Knižní trio pro teenagery629,-

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

fifteen − 1 =