Deset důvodů proč ho opustit

Stane se, že váháte, zda ve vztahu pokračovat, nebo jít každý svou cestou. Konce nejsou nikdy černé a bílé. Na černobílém šachovém poli se najde dost šedivých míst, která vám znesnadní další tah a zatemní celou partii. Existují ale důvody, dost dobré na to, prásknout do bot. Tady jsou:

10Ano maminko….

…nechá svou matku mluvit do vašeho života? Hyjé, ať se práší za kočárem. Vy tam ještě žijete? Není na co čekat. Pokud má maminka rozhodující slovo, pak jen v případě, že je váš partner nedospělý jedinec. Je-li dospělý a stejně ji nechá kafrat vám do kuchyně nebo ložnice, pryč od něj. Patrně si ještě nezvykl přebírat zodpovědnost za svá rozhodnutí. Při hledání vlastního názoru si zřejmě taky nevystačí a nečekejte na okamžik, až se maminky zeptá, jestli vás ještě miluje.

9Jsme jen kamarádi…

Vídá se se svojí bejvalkou a tvrdí, že zůstali dobří přátelé, i když už mezi nimi nic není. Houby. Prostě jen nedokáže za předchozím vztahem zavřít dveře a plácá se v tom. V horším případě hraje na obě strany a nechává si pootevřená vrátka, co kdyby to náhodou s vámi nevyšlo. Nebo se k ní chodí vyplakat na ramínko, když se spolu pohádáte? Usnadněte mu život a umožněte mu monogamii. Pryč od něj. Až mu dojde, že předchozí láska je pryč, budete pryč i vy.

KOUKNI SE  Zpověď muže s největším penisem na světě

8Janička uměla knedlíky jak od maminky….

Nevídá se s ní, ale máte ji neustále na talíři? Tak to je druhý level od toho, když se s ní vídá po práci na kafíčku. Uměla lepší knedlíky, chodila včas, měla hustší vlasy, lépe se oblékala do společnosti a nikdy neklela. Prostě je to nedostižná bohyně, takže vůbec nechápete, proč se ještě zahazuje s vámi. Bohyně to ví. Právě proto, že pochopila, že má na víc. Pochopte to taky a neztrácejte čas marnou snahou se vyrovnat s někým dokonalým, nebo se zalíbit někomu, kdo si neumí vážit toho, co má.

7Ty jdeš s kamarádkami, ale co já?

Tak bacha, to, že si neumí hrát sám, není syndrom jedináčka ale známka psychopata, co si vás nárokuje. Nepřizná vám právo, na vaše přátele, soukromí, koníčky a chce vás mít jen pro sebe. To je na začátku roztomilé a jeho láska vás obejme jako svalnaté tělo anakondy. A pak přitáhne. Jenže to už vedle sebe nemáte žádné kamarádky, kolegyně a nikoho. Pomaloučku a polehoučku vás izoloval. A ted´, když potřebujete utéct, máte pomocnou ruku hodně daleko. Nevadí. Skuteční přátelé to vidí a jen čekají, až uděláte první krok. Skuteční přátelé totiž umí čekat.

6K výročí jsem nám koupil skok padákem!

Myslí na vás, nezapomněl na výročí. Jupí. Jen zcela ignoruje fakt, že je vám zle z výšek a máte závratě už na třetím schodě. Ale on výšky miluje a vy byste se měla překonat a obdivovat ho, jaký je kabrňák. Protože dokud s ním neskočíte z letadla, tak ho prostě nemůžete pochopit a vaše závratě jsou jen slabou výmluvou, abyste mu mohla zkazit slavnostní den. Svou vůli vám vnutí u snídaně i pod vánočním stromečkem. Kategorie: psychopat, řešení: utéct.

KOUKNI SE  Jak ovlivňují hormony u mužů a žen jejich sexuální touhu a vzrušení?

5Takhle se to dělá!

Před známými poukazuje na vaše nedostatky a shazuje vás? Pravděpodobně proto, aby si nikdo nevšiml, že sám nic neumí a nikam to nedotáhl. A ještě navíc nemá sebevědomí. Jistě. Když vedle sebe bude mít neschopnou a zhroucenou nulu, bude rázem v kladných číslech i s tím nic, s čím se vytahovat nemůže. Nejste jeho ozdobou. Jste obecním bláznem, jehož přítomnost zvedá prestiž i blbovi, jako je on. Nemáte to zapotřebí.

4Rýmička..ale ta jeho je jistě horší

Skolila ho angína a vy mu starostlivě vaříte čaj, nosíte teploměr a naklepáváte polštář. I když věřil, že jistě umře, přežil. Chytla jste to od něj a on vám namísto vroucího mátového čaje nosí ironické poznámky o slabém pohlaví. Bagatelizuje váš stav a ještě se urazil, že večer vám kvůli takové maličkosti propadnou lístky do divadla a že byste se měla nad sebou zamyslet. Vezměte velkou dávku paralenu, kilo citronů, pro jistotu i rum …a zabalte mu to na cestu. Protože vy, se o něj už příště rozhodně starat nebudete.

3Já jsem to říkal…

Výsledek obrázku pro kutil

…že to upadne. Tak proč to nepřišrouboval? Všechno ví, všechno zná, ale nic neudělá. Protože on prostě ví, že stejně to neudělá tak dobře jako opravář, tak proč by se ztrapňoval. A když chcete, udělejte si to sama, ale on vás varoval, že to uděláte jistě blbě. Chlap, který všechno ví, ale nic nedělá, je stejná šarže, jako ten, který neumí nic a namontuje se do všeho.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

2Smích je kořením života

Váš partner je milý, zábavný a ve společnosti oblíbený. Jenže vy si nevzpomenete, kdy vás dokázal rozesmát naposledy? Tady končí sranda. Jasně, život je vážná věc. Smát se druhému se nedělá. Ale smát se spolu je kořením vztahu a elixírem lásky.

1Na internetu lásku nenajdete

Desátým důvodem, proč jít od toho je prostý fakt, že jste dočetli až sem. Pokud o svém vztahu pochybujete, nehledejte radu na internetu. Vztah je o důvěře a odpověď máte sami v sobě. Pokud jste na pochybách, zmizte.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × two =