Co to znamená být horňák, nebo dolňák? A jak se chová k ženám v posteli?

Muži milují ženské křivky! To není žádná novinka! A obecně u nich platí, že čím větší, tím lepší! Ovšem všeho s mírou. Dámy, víte, že se muži dělí na takzvané horňáky a dolňáky, podle toho, jestli u žen preferují prsa, nebo nohy a zadek?

Horňáci jsou takoví mamánci. V kojeneckém věku se upnuli na maminčin prs a od té doby se nemohou odsát! Poznáte je podle toho, že budou v první řadě zírat ženě na prsa. Ano, dříve než se podívá ženě do očí, změří si její prsa. Masturbovat ho najdete jedině nad pornem s velmi prsatými kusy a své partnerky si podle toho také bude vybírat. Co to o něm vypovídá? Že je nevyspělý, nedokáže se o sebe sám postarat a pravděpodobně na vás bude závislý. Na ženu se bude vždycky dívat jako na chodící poprsí, a pokud mu budete vyčítat, že si po sobě neuklidí ani jediný kus oblečení, pravděpodobně se vám vysměje. V posteli to je sobec, který vás nechá odvést celou práci, jen aby se mohl dívat, jak vám skáče poprsí! Je tak fascinován cecíky, že bude rád za každou silikonovou prsatici.

Dolňáci jsou ovšem jiná liga! Což mohu nestranně zhodnotit jako dolňák. Na ženě dolňáka zajímá podvozek ženy. Zadek a nohy. Prsa nejsou jeho primárním cílem, od ženského cecíku už se dokázal odtrhnout. Ovšem stejně jako horňák nebude ženě nejdříve koukat do očí, ale změří si ji od spoda. Dolňák je skutečný chlap, který se na rozdíl od horňáků dokáže postarat nejen o sebe, ale i o ženu. Dolňák je zárukou jistoty. Ví, co chce a co má rád. Když to dostane, dokáže to patřičně ocenit. Navíc je to rozený dobyvatel, takže pokud ho zaujmete, nedá si pokoj, dokud vás nedostane. To samé platí i v pracovních nebo jiných záležitostech. V posteli vás také dokáže ocenit, a i když je trochu dominantní, nebudete se s ním nikdy nudit.

KOUKNI SE  Tipy na dokonalou erotickou masáž

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

12 + 6 =