Co nikdy nedělejte po rozchodu

Rozchod může mít spoustu podob a zasáhnout nás různou intenzitou. To pak jednoho napadne ledacos. Můžete se nechat ostříhat, potetovat, prodat barák, koupit maringotku nebo odjet v zimě za sluncem  a rozdat jeho oblečení bezdomovcům. Klidně. A občas vás mlže napadnout pár pěkných  blbostí, kterým byste se měli raději vyhnout.

7Sledovačka

Jste ublížení a zrazení a chtěli byste vědět, co bylo špatně a jak vypadá štěstí, které ten druhý našel, když vás odkopnul. Dá se to zjistit  ze sociálních sítí, postáváním před jeho domem, voláním do práce a nebo vyptáváním mezi vašimi společnými kamarády. Jinak se tomu říká stalking a je to trestné. Neshazujte se tím, že budete žárlit na jeho nový život a raději udělejte všechno pro to, abyste nastartovali svůj vlastní. Třeba jednoho dne zjistíte, že jste našli víc, než jste čekali a závidí vám ten druhý.

6Pomsta je sladká.

Musí mít své meze. Asi máte pocit, že miloval svoje auto víc, než vás, ale vytunit mu karoserii šroubovákem, vám plusové body nenahoní. Ostříhat jí výstavního pudla na punkera se taky nemusí setkat s pochopením. Nehledě na to, že to zvíře za nic nemůže a bude pro srandu kočkám. Nejsladší pomstou je druhému ukázat, že bez něj to jde a život se nehroutí.

5Alkohol

Hlavou se vám honí zmatené myšlenky, výčitky, emoce, smutek a bolest. Nemůžete spát, kontrolujete telefon, co kdyby zavolala, že to byl jen žert a v duchu vymýšlíte všechny možné i nemožné scénáře. Na klidný spánek by mohla zabrat sklenka vína nebo panák něčeho ostřejšího. Na alkohol pozor. Pít na žal bolí. Můžete ale zjistit, že na chvilku jste pocítili úlevu a klid. Chytit se láhve je ošemetné a nikdy to nevyjde. Budete sami, opuštěni dál a ještě alkoholici.

KOUKNI SE  5 odporných věcí v současných pornofilmech

4Nejlepší obrana je útok

Když vám definitivně dojde, že to ten šmejd myslel vážně a že už ho pravděpodobně nikdy neuvidíte, ať si to užije se vším všudy. Jeden z opravdu špatných nápadů je, mu začít škodit. Dělat naschvály, pomlouvat ho před známými, v práci a házet mu klacky pod nohy. Zlo a lež mají krátké nohy, ale dost dlouhé na to, aby vás dohnaly a obrátily se proti vám. Uvědomte si, že vaši přátelé s vámi v posteli ani v kuchyni nebyli, ale i přesto vás mají rádi a nechtějí si mezi vámi vybírat, na čí straně budou. Pokud to jsou dobří přátelé, akceptují současný stav a budou se vám snažit pomoct. Neodhánějte je od sebe tím, že před nimi budete kydat špínu na druhého. Nezavrhnou ho, pro vaše pomluvy. Ale přestane je bavit vaše negativní energie.

3Nový vztah

Říká se, že když vám zdechne křeček, máte si pořídit nového hned, jak prvního zahrabete. Když zůstanete sami, je jednou z velkých chyb chtít hned vzniklou díru lepit novým vztahem za každou cenu. Zpravidla se do něj vrhnete po hlavě a budete chtít, aby v co nejkratší době zastoupil vašeho ex. Uděláte spoustu chyb a nedojde vám, že intimita a intenzita ve vztahu chce čas. Dopřejte ho i sobě. Až si opět uvědomíte, kdo jste a co chcete, uvidíte, že vám do cesty vstoupí ta pravá láska.

KOUKNI SE  Zpověď muže s největším penisem na světě

2Že by zvířátko?

Chlapa nechcete, protože jsou všichni stejní šmejdi. Pořídíte si tedy psa nebo kočku. Protože samota bolí. Na zvířeti není nic špatného, pokud máte čas se o něj starat, finance na drahého veterináře a prémiové granulky, protože jak na potvoru ta potvora levné z Lidlu nechce a taky prostor. Doga sice má stejné parametry jako váš ex, ale uznejte, že celý den v garsonce, když vy děláte dvanácti hodinovou směnu, asi není to pravé ořechové. Budete se trápit vy i to zvíře.

1Cesta kolem světa

Kupte maringotku a vydejte se kolem světa. Pokud to byl váš sen, který jste nemohli realizovat s ohledem na toho druhého, pak hurá na to. Není na co čekat. Pokud je to jen bláznivá touha utéct od všeho toho, co na vás ve známém prostředí padá, pak si dejte čas na rozmyšlenou. Tyhle zběsilé nápady a úniky se vám zpravidla nepodaří promyslet do detailů, které vás pak mohou nemile překvapit. Byt neprodávejte a maringotku si třeba jen půjčte na dva týdny. S čistou hlavou pak snáz vymyslíte, co dál.

Škálu nápadů, které nám projdou hlavou bezprostředně po rozchodu ve fázi vzteku celkem jasně koriguje trestní zákoník. Ty ostatní myšlenky, musíme krotit my sami. Než dojde k realizaci, uvědomte si, že i ta největší bolest jednou přebolí a vy budete muset zase žít dál. Pak budete možná rádi, že jste si nespálili všechny mosty ani zdi kolem sebe.

KOUKNI SE  6 ujetých návodů, jak přestat masturbovat

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 + 20 =