Celebrity s nejhoršími zuby

Křivé, žluté, zlaté, děravé nebo pokryté plakem. To je několik slovních spojení, které můžeme užít ve vztahu k zubům některých celebrit. I herci a režiséři totiž bojují se zubními problémy. Ať už kvůli špatné hygieně, nebo kvůli vrozeným vadám. I přes tyto problémy se jim ale podařilo prorazit v Hollywoodu.

5. Charlie Sheen

Charliemu Sheenovi je jedno, co si myslíte o jeho zlatých zubech. Sheen řekl, že první zlaté zuby měl už v roce 2010 během natáčení slavného komediálního seriálu Dva a půl chlapa. Tehdy si je ale pro natáčení nechával upravovat pomocí make-upu a falešných zubů. Teď ale říká, že se za své zuby nestydí, protože pokud se někomu nelíbí jeho vzhled, není to jeho problém.

4. Anna Paquin

Anna Paquin se proslavila díky seriálu True Blood, ve které hraje upírku. Sice špatné zuby a upíři jdou dohromady, přesto média této herečce nedají pokoj právě kvůli viditelné mezeře mezi jejími přední zuby.

3. Vanessa Paradis

Tato francouzská herečka je stejně jako mnoho jiných celebrit známá tím, že si nechce nechat spravit své zuby.

“Narodila jsem se s nimi. Proč bych je měla měnit? Můžu skrze ně plivat vodu. Jsou užitečné,” prohlásila Vanessa při jednom z rozhovorů, když jí novinář řekl, ať si dá své zuby spravit.

2. Tom Cruise

Na první pohled je Tom Cruise pohledný muž s hezkým úsměvem. Přesto nechtíc plní časopisy články o jeho zubech. Proč? Když se podíváte důkladněji, zjistíte, že jeden z jeho zubů je nesouměrný. Každá jeho jednička je v trochu jiné poloze a má jinou velikost. Údajně je to kvůli tomu, že Cruise podstoupil příliš mnoho zubních zákroků.

KOUKNI SE  Jason Momoa- 10 zajímavostí, které jste nevěděli o krasavci z Aquamana

1. Johnny Depp

Celý svět si láme hlavu nad jeho zvláštním červeným zubem. Slavná Hollywoodská hvězda a ztvárnitel Jacka Sparrowa měl údajně problémy se zuby a zubař jich musel několik vrtat. Od roku 2015 se z nějakého důvodu pyšní svým zvláštním červeným zubem. Kvůli tomu si musel v roce 2017 půjčit falešné zuby na natáčení filmu Vražda v Orient Expresu

 

Pavel Melotík

Zdroj: https://www.nickiswift.com/109503/celebs-worst-teeth/?zergnet=1&zergnet=1

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twenty − nine =