Celebrity, kterým se nezamlouvaly jejich filmové postavy

Žádná jiná kariéra není tak rozmanitá jako ta herecká. Prožít desítky životů během jednoho musí být vzrušující. My je sice milujeme, ale jak se dívají herci na své filmové postavy?

8. Daniel Radcliffe – Harry Potter

Výsledek obrázku pro harry potter

Každému se při pohledu na Daniela Radcliffa vybaví čaroděj Harry Potter. Tuto roli získal už jako dítě a představoval ji déle jak 10 let. Ze všech dílů nejvíce nenávidí šestý, protože jeho herecký výkon byl prý strašný. Není ale nejlehčí zahrát postavu, kterou už po tolika letech nesnášíte. Byly to pro něj těžké časy, během kterých pil alkohol více než obvykle.

7. Miley Cyrus – Hannah Montana

Výsledek obrázku pro hannah montana

Od útlého věku se stala součástí světa Disney, když hrála ve filmu a po sléze v seriálu Hannah Montana. Tato role ji prý psychicky poznamenala. Připadala si jako malá holčička na soutěži v obdobě miss. Musela na sobě mít tunu make-upu a blond paruku.

6. Zac Efron – Troy Bolton, Muzikál ze střední

Související obrázek

Role Troye Boltona v Muzikálu ze střední ho proslavila, ale herce zrovna moc nenadchla. Podle něj toho Troy moc nedokázal.

5. Blake Lively – Serena Van Der Woodsen, Super drbna

Související obrázek

Mezi lety 2007 – 2012 ztvárnila postavu Sereny Van Der Woodsenové v seriálu Super drbna. Její charakter se ale Blake příliš nezamlouval. „Vždycky vám to trochu kompromituje vlastní osobnost. Raději byste do světa vysílali úplně jinou, lepší zprávu. A rozhodně tomu nepomůže fakt, že všichni ve skutečnosti chodí s těmi, s kterými randí i v seriálu,“ podělila se o své pocity Blake. Během natáčení seriálu měla vztah s Pennem Bagleyem, který hrál i jejího přítele Dana Humphreyho.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

4. Robert Pattinson – Edward Cullen, Stmívání

Související obrázek

Jeho nejznámější role pochází ze ságy Twilight, kterou ztvárnil po dobu čtyř let. Podle Roberta Pattinsona byla jeho postava upíra Edwarda Cullena směšná. „Čím více jsem četl scénář tím více jsem ho nenáviděl,“ prozradil herec. To že ho většina lidí poznává jako „toho upíra“ ho štve.

3. Andrew Lincoln – Mark, Láska nebeská

Související obrázek

V lásce nebeské zahrál roli Marka, který je zamilovaný do snoubenky a později manželky svého nejlepšího kamaráda. Připadal si jako podivný stalker. „Je to jeden z nejromantičtějších filmů všech dob a já hrál chlápka, který jako jediný nezískal ženu, kterou miluje,“ postěžoval si herec.

2. Kate Winslet – Rose DeWitt Bukater, Titanic

Související obrázek

Film Titanic je nejúspěšnější film historie a Kate Winslet se po tomto snímku stala hvězdou. Postava Rose jí nevadila, vadil jí její herecký výkon. Pokaždé když se na film dívá, tak si nadává, proč to zahrála zrovna takhle.

1. Jamie Dornan – Christian Grey, 50 odstínů

Související obrázek

Kdyby měl Jamie Dornan možnost setkat se s Christianem Greyem, tak by z nich kamarádi nebyli. „Všichni moji kamarádi jsou beztarostní a snadno se rozesmějí. Nedokážu si představit, že sedím v hospodě s Christianem,“ přiznal herec.

 

Aneta Pfeiferová

Zdroje:

Why HARRY POTTER’s Wizarding World and Hogwarts Are Actually Horrible Places


https://abcnews.go.com/Entertainment/miley-cyrus-celebrates-10-year-anniversary-hannah-montana/story?id=37907020

La serie ‚High School Musical‘ ha encontrado a su nuevo Troy Bolton


https://www.planetclaire.tv/quotes/gossipgirl/serena-van-der-woodsen/season-one/
https://screenrant.com/twilight-20-things-everyone-gets-wrong-edward-cullen/
https://metro.co.uk/2016/02/11/the-walking-deads-andrew-lincoln-confirms-the-harsh-truth-about-his-love-actually-character-5675899/
https://www.bustle.com/articles/165327-the-one-thing-you-didnt-know-about-titanic-will-make-you-love-the-movie-even-more
http://www.hdwallpapers.me/2018/03/christian-grey-wallpapers.html
https://people.com/celebrity/actors-who-actually-hated-their-on-screen-characters/#penn-badgley-yous-joe-goldberg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nineteen − 14 =