Bumblebee rozjíždí své první dobrodružství v novém traileru

Po nečekaném propadu tržeb Posledního rytíře (nízké hodnocení není až tak zarážející) je docela překvapivé, že se filmové studia pod vedeném Hasbro tak brzy pouští do dalšího filmu ze světa Transformerů.

Po neúspěchu pátého pokračování to musí vzít vlastníci robotího univerza za jiný konec. A rozhodli se nám naservírovat sólový prequelový spin-off s žluťáskem Bumblebeem v hlavní roli. Ano. Autobot, kterého si diváci oblíbili nejvíce, dostane samostatný film. Režisér Travis Knight už na letošním Comic-Conu v San Diegu zklamal skalní fanoušky tím, že hlavním záporákem nebude Starscream, ale zbrusu nový Deceptikon, kterého ve filmovém univerzu diváci neznají.

Podle první náznaků se druhý trailer na Bumblebeeho první dobrodružství na planetě Zemi povedl. V některých divácích, kteří již zlomili nad sérií hůl, zažehnal plamínek naděje. Bumblebee (údajně roztomilejší než kdy dřív) se v novém snímku setká s mladičkou Charlie (Hailee Steinfeld) a spolu prožijí zcela nové dobrodružství. Samozřejmě nebudou chybět robotičtí padouši a lidé (vojenský velitel v podání Johna Ceny), kteří považují neznámé za nebezpečné a budou se cítit ohrožení. Knight od začátku slibuje více propracované charaktery postav (lidí i robotů) a méně bezmyšlenkovité výbušné akce. Přesto je v nového traileru vidět docela dost akčních sekvencí. Navíc s pohledem na válku na Cybertronu. A objeví se i samotný Optimus Prime.

Tak jsem zvědavý, jestli se tvůrcům obrat jiným směrem vyplatí. Přesvědčit se o tom budeme moct 27. prosince 2018, kdy má snímek Bumblebee premiéru v českých kinech.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: co se na festivalu v Karlových Varech stalo

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Předchozí článekRecenze: Jak správně krmit psa
Další článek5 smazaných filmových konců, které jsou lepší než originál

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

14 − 5 =