Brad Pitt a Angelina Jolie zjistili, že nemají dceru, ale syna

Třináctiletá dcera Brada Pitta a Angeliny Jolie jménem Shiloh Jolie-Pitt začíná podstupovat hormonální léčbu, aby se mohla transformovat v chlapce.

Matka Angelina Jolie samozřejmě preference své dívky znala již dříve. Nechala se v minulosti slyšet, stejně například jako zpěvačka Pink, že její děti si pohlavní identitu zvolí samy. A vidíte, už si volí. Jak se k pohlavní transformaci staví Brad Pitt, nevíme.

Podle fotek se Shiloh od dětství obléká raději do chlapeckých oděvů a dle vyjádření matky se od dětství chová více jako chlapec a hraje si raději s autíčky než s panenkami.

Dle sexuologů vnímání odlišné genderové identity, než s kterou se lidé rodí, je vrozená, a ze statistického hlediska jde o odchylku normálu. Narozdíl od také vrozené odlišné sexuální orientace (homosexuality) se týká daleko nižšího procenta populace, uvádí se asi 0,6 procent.

Vzhledem k zanedbatelnosti výskytu transgender lidí je pozoruhodný zvýšený výskyt mezi celebritami. Asi jste zaznamenali bratry Wachovské, kteří se proměnili v sestry Wachovské.

Ostatně, nikdo zatím nepřišel s výzkumnou studií, jak ovlivňuje dospívání a zrání dětí výchova v rodině světových celebrit – vzhledem k okolnostem popularity obou rodičů děti nežijí ve standardních podmínkách. Od dětství jsou vystaveny velkému tlaku veřejnosti a možné izolovanosti a ztrátě intimity.

Co se týče hormonální léčby – ve věku 13 let by mohla být dívka alespoň fyzicky připravena na hormonální změny. Ty by určitě neměly přijít před mnoha psychologickými vyšetřeními, kterými musí alespoň u nás žadatelé o změnu projít a podstoupit je. Může jít o přípravy až několikaleté.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

Po aplikaci mužských hormonů začnou dívce růst vousy a testosteron se začne také projevovat na změně prožívání – muži jsou díky testosteronu více agresivní a netrpí tolik velkými změnami nálad.

Poté je na rozhodnutí jedince, zda zvolí i změnu pohlavních orgánů – někteří translidé ke změně pohlavních orgánů nepřistupují. Pohlavní mužské orgány se v dnešní době ještě nedaří zcela imitovat a zachovat všechny jejich funkce.

Charlie Brown

Předchozí článekBestsellery letošního roku
Následující článekDruhá Wonder Woman přichází a s ní první trailer

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three + fourteen =