Ježek Sonic zažije velký návrat na herní obrazovky. Dočkáme se nejen remasteru původního titulu, ale čeká nás i zbrusu nová hra.

Ta tam je tehdejší sláva, kdysi jedné z nejvýraznějších postaviček herního světa, hyperaktivního ježka Sonica. Hlavní tvář společnosti Sega a hlavně jejich 8 a 16bitových konzolí. Celkem nedávno se sice objevil film s modrým ježkem v hlavní roli, ale velkou díru do světa neudělal. Nyní se snad blýská na lepší časy. V těchto dnes se objevila zpráva, že se chystá remaster titulu Sonic Colors Ultimate, který původně vyšel na konzoli Nintendo Wii a handheldu DS od stejného výrobce. Nyní hra zavítá jak na PC, tak na konzole Playstation 4, Nintendo Switch a Xbox One.

Možná o trochu důležitější zprávou je to, že se chystá zbrusu nová hra s ježkem Sonicem. Moc informací není k dispozici. každopádně Sonic by si zcela nový titul zasloužil. A nejen proto, že letos značka slaví 30. výročí od vydání prvního dílu této legendární série. Jak to celé dopadne uvidíme v následujících týdnech, měsících.

Martin Kudělka

Předchozí článekRecenze: Rozhněvaný muž – Revenge thriller o bankovních lupičích a lidském svědomí
Následující článekFar Cry 6 už zná datum vydání

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four + five =