Assassin’s Creed Odyssey nabídne vývoj k různým koncům příběhu

Vaše rozhodnutí budou mít ve hře Assassin’s Creed Odyssey důsledky na vyústění příběhu.
 
Jestli jste si všimli, Ubisoft se snaží Assassin’s Creed Odyssey dělat trochu jinak než předchozí díly. Poprvé v historii seriálu to bude opravdové RPG, které přijde s komplexním příběhem, jehož události ovlivní další vývoj příběhu. 

Tvůrce scénáře Mel MacCoubrey potvrdil, že nechce, aby hráč příběh pokazil, ale aby v něm objevil něco pro sebe. Proto bude existovat mnoho variant zakončení při zachování vyznění příběhu. Ale budou existovat volby a rozhodnutí, která když po cestě učiníte, tak to bude mít vliv na další vývoj. Scénárista řekl, že tvůrci chtěli, aby hráči brali svá rozhodnutí jako důležitá.

Neprozradil podrobnosti, jaká rozhodnutí nebo konce hra nabídne. Jen zmínil, že rozhodnutí budou dělat hráči po celou dobu hry. Některá budou jen drobně ovlivňovat další vývoj, některá budou zásadní. Volba hlavního hrdiny- ať už Alexios nebo Kassandry – zdá se, nebude mít vliv na vývoj příběhu, jen na charakteru hlavního hrdiny.

„Ty postavy se budopu chovat stejně, budou mít podobný příběh, je to spíš na hráči, jak se s postavami bude rozhodovat, než na charakteru té postavy. Bylo velmi důležité zvolit dvě jasně, zřetelně vyhraněné postavy, s kterými se mohou hráči ztotožnit, protože hlavní postava byla vždy v této hře hodně důležitá “

KOUKNI SE  Zombie akce Days Gone bude mít svou filmovou podobu

Co různými konci tvůrci mysleli, zjistíte 5. října 2018, kdy hra vyjde.

Charlie Brown

 

Předchozí článekPrvní ukázky ze hry Death Stranding- pouť krajinou a stíny obrovských příšer
Následující článekNejlepší knihy za vysvědčení pro malé čtenáře

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 + four =