Oskaroví Ben a Casey Affleckovi chystají válečný film Rudá četa

Oskarový Ben Affleck (rozhovor zde) roky natáčel u studia Warner Brothers a spolu s Christopherem Nolanem a Clintem Eastwoodem byl jeden z mála režisérů, kteří měli plnou podporu studia při svých filmech. Affleck si to vydřel hlavně díky úspěchu filmů Gone, baby, Gone, Město a Argo, které získalo Oskara za nejlepší film roku. Ale vztah mezi Affleckem a studiem teď mírně pokulhává po finančním propadáku Pod rouškou noci. Navíc se vyskytly drby, že chce studio vystrnadit Bena Afflecka z role Batmana v současném filmovém DC světě.

Ať už je to mezi Warner Bros. a Benem Affleckem jak chce, svůj nový film Affleck natočí u studia Sony. Do hlavní role Clintona Romeshe by rád obsadil svého bratra Caseyho, který letos vyhrál Oskara za nejlepší herecký výkon v hlavní roli ve filmu Místo u moře (recenze zde). Caseyho proslavil hlavně jeho starší brácha Ben, když ho obsadil do hlavní role ve svém prvním celovečerním filmu Gone, baby, Gone. Nyní se dávají opět dohromady, aby natočili válečné drama s názvem Rudá četa.

Film bude natočený podle knihy Clintona Romeshe, vojenského velitele Rudé čety. Příběh se odehrává v roce 2009, kdy je Rudá četa na hranici mezi Afghánistánem a Pákistánem. Mají za úkol bránit základnu přes útoky Talibanu. Jenže Taliban se rozhodne na základnu zaútočit všemi silami, a tak se osamocená četa ocitá v boji proti několika stům mužů.

KOUKNI SE  Trailer: Indiana Jones a nástroj osudu

Pavel Melotík

Zdroje: https://theplaylist.net/ben-affleck-red-platoon-20170830/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

seven + seventeen =