8 nezbytných sexuálních rad přímo od sexuálních pracovnic

BEP/PATRICK GHERDOUSSI/LA PROVENCE Illustration sur la prostitution

1Lubrikantu není nikdy dost

Zvlhčování je podle některých lidí jen druh berličky, když se nedokážete vzrušit nebo neděláte sex dobře. Z promazávání intimních partií mohou mít ale prospěch oba. Snižuje tření během sexu, které může být příjemné jen do určité míry, příliš odporu vede ke spálení živých tkání a bolesti. Pornoherci a prostitutky stráví s orgánem uvnitř i několik hodin denně, proto je zvlhčování nezbytnou součástí jejich praxe. 

2Každý má svou libůstku, za kterou se stydí (ano, jste normální)

Sexuální práce prostitutky naučila, že každý z jejich klientů má určité zvyky a libůstky, o kterých se trochu stydí mluvit, proto se ptá, není to divné? Je tohle ještě normální, když to po vás chci? Je normální, že mě tohle vzrušuje? Většina podivných přání je zcela běžných a normálních.

3Sex je lepší, když nastavíte pevné hranice

Hranice nejsou jen dobré, ale mají zásadní význam pro kvalitní sexuální zážitek. Sexuální pracovnice trvají pevně na určitých hranicích, které si nastaví. Například striktně odmítají určitou praktiku (anální sex, močení), sexuální styk bez ochrany nebo jiná pro ně sebezáchovná pravidla.

4Ženská ejakulace může pomoci zabránit infekcím močových cest

Sexuální pracovnice jsou vystavené vzhledem ke své profesi mnoha infekčním nemocem. Ženský močový systém je k infekci prostě náchylný. Dámy se snaží všemi možnými způsoby infekcí zbavit- neslazená brusinková šťáva, brusinkové tablety, vyplachování před a po sexu, extra hygiena, antibiotika, probiotika, přírodní léčivé byliny, výpalky cukru. Až jedna z nich potvrdila, že infekce zázračně ustaly, když začala ejakulovat. Ejakulát má zásadní anti-infekční účinky. Takže jaké poučení z toho plyne? Mějte rádi svou práci tak, aby jste z ní měly opravdovou radost.

5Intimita bývá více sexy než samotný sex

Sexuální pracovnice vypráví, jakou mají moc jednoduché formy pozornosti, jako je přímý oční kontakt nebo obětí. Pro klienty je důlěžité, když jim někdo ukáže, že je má rád, obejme je, je to často o chybějící blízkosti, kterou někteří muži trpí. Stačí jim někdy opravdu jen vlídnost, pochopení a doteky.

6Hraní rolí oživí váš sexuální život

Jedna ze sexuálních pracovnic pravila: “Často provádím sex za peníze, jako svou práci. Hraji určitou roli. Ale zjistila jsem, že mě baví hraní rolí i v soukromém milostném životě. Že je zábavné se vžít do role, i když není zapnutá kamera nebo mě nikdo nefotí. A muži mají rádi, když hrajete role. Když je svádíte, když se předvádíte.

7Poznejte své vlastní tělo

Jestli se chcete věnovat sexu, musíte znát své tělo. Ponzat, co máte rády, co vás baví, co naopak nemusíte nebo k čemu máte odpor. Masturbace je forma poznávání vlastního těla, co mu dělá dobře. Sex je druh komunikace a k němu potřebujete základní tělesnou gramotnost. O svém těle. Tak jako sportovci musí znát své tělo, aby předvedli nejlepší výkon.

8Sprosťárny jsou dobrá věc

Řada klientů se obává, že by neměla hovořit sprostě při sexu. Ale používání sprostých slov uvolňuje atmosféru a umožní říct upřímně, co máte rádi a co vlastně chcete. Není to o urážení, ale o tom nazývat věci svými obhroublými jmény. Nejsme na hodině latiny.

 

KOUKNI SE  Sex v době koronavirové

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen + fourteen =