První trailer k filmu 451 stupňů Fahrenheita od HBO

Poslední adaptace slavného románu Raye Bradburyho byla natočena v roce 1966, a tak si v HBO řekli, že by nebylo špatné udělat remake. Režie projektu se ujal Ramin Bahrani, který má na kontě úspěšné drama 99 Hommes. V hlavních rolích se objeví Michael Shannon a Michael B. Jordan (Creed, Black Panther).

Tento film je očekávaný hlavně díky skvělému příběhu, za který vděčíme populární knižní předloze Raye Bradburyho. Snímek 451 stupňů Fahrenheita vykresluje svět budoucnosti, v němž represivní vláda kontroluje veřejné mínění tím, že zakazuje literaturu. Zavedený řád pomáhá udržovat skupina dohlížitelů, takzvaných hasičů, jež provádí nezbytné pálení knih. Příběh se soustřeďuje na Guye Montaga, hasiče, který pochybuje nejen o své funkci, ale také o etice utlačované a despotické společnosti, v níž žije. Guy je fascinován světem knih a brzy se zamiluje do mladé členky undergroundového proliterárního hnutí i do literatury samotné.

Náš oficiální YouTube kanál s nejnovějšími trailery a vtipnými videi můžete navštívit zde.

Pavel Melotík

Zdroje: https://www.theverge.com/2018/2/26/17054814/fahrenheit-451-first-look-trailer-hbo-michael-b-jordan-michael-shannon-ray-bradbury

https://www.kukatko.cz/nejocekavanejsi-sci-fi-filmy-roku-2018/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 5 =