Zombie akce Days Gone bude mít svou filmovou podobu

Poté, co společnost Sony odstartovala svou filmovou misi blockbusterovým zpracováním hry Uncharted pro PlayStation, filmem, který vydělal téměř 402 milionů dolarů, se dozvídáme, že filmová divize její videoherní odnože, Sony PlayStation Productions, připravuje celovečerní zpracování hry Days Gone, kolem níž krouží představitel Sama Heughana z Outlandera a jejíž adaptaci má na starosti na Oscara nominovaný scenárista Sheldon Turner.

Hra vytvořená společností Bend Studios, které se prodalo 9 milionů kusů, se odehrává na severozápadě Pacifiku po ničivé globální pandemii. Hra je kronikou bývalého člena motorkářského klubu Deacona St. Johna, který bojuje o přežití proti zombíkům a snaží se najít dávno ztracenou, domněle mrtvou lásku svého života. Deacona si zahraje Heughan. Turnerův scénář prý bude milostnou baladou na motocyklové filmy – motorka je Deaconův jediný dopravní prostředek, jeho kůň v tomto rádoby moderním westernu. Hru Days Gone jsme zvolili hrou roku v článku ZDE.
Jennifer Kleinová a Turner produkují prostřednictvím své produkční společnosti Vendetta Productions. Asad Qizilbash a Carter Swan produkují pro Sony PlayStation Productions.

Turner se s Jasonem Reitmanem podělil o Zlatý glóbus za scénář a nominaci na Oscara za adaptovaný scénář k filmu Vzhůru do oblak. Je autorem příběhu k filmu X-Men: První třída a napsal scénář k připravovanému filmu Douga Limana Everest, který Klein rovněž produkuje. Turner právě přepsal Limanovu předělávku Road House s Jakem Gyllenhaalem a Conorem McGregorem pro Prime Video. Paramount Players nedávno od Turnera a Kleina koupili původní scénář Man of War. Vendettu zastupuje Kevin Marks z Gang Tyre Ramer.

KOUKNI SE  V lednu vyjde The Last of Us Part II Remastered, na co se mohou hráči těšit?

Skotský herec Heughan hraje Jamieho Frasera v seriálu Outlander stanice Starz. Je obsazen do připravovaného Limanova filmu Everest a filmu Jima Strouse It’s All Coming Back to Me. Mezi Heughanovy celovečerní snímky patří komedie Kate McKinnon-Mily Kunis Špion, který mi dal kopačky a film Vina Diesela Bloodshot. Zastupují ho agentury UTA a United Agents.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

10 − 5 =