“Ukradli mi Oskara!” Zloději se povedlo vzít herečce Oskara na afterpárty

zloděj ukradl oskara

Sotva se Akademie zpamatovala z průšvihu z loňského roku, když oznámila špatného vítěze za nejlepší film, a už je tady další skandál. Ten se týká herečky Frances McDormand, která na předávání Oskarů (výsledky zde) získala svého druhého Oskara za hlavní roli ve filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem. V tomto filmu si zahrála matku, která mstí svou dceru, která byla znásilněna a následně zavražděna. Třem billboardům se povedlo ukořistit ještě jednu sošku za nejlepšího herce ve vedlejší roli

Jenže Frances McDormand o svého druhého Oskara málem přišla. Stalo se tak během afterpárty, která následovala ihned po ukončení slavnostního ceremoniálu. V té době už měla McDormand na Oskaru napsané své jméno. Zlatou sošku nechala na stole a šla na taneční parket. Když se vrátila, Oskar byl fuč.

Okamžitě začalo pátrání. Los Angeleská policie pachatele velmi rychle dopadla. Byl jím Terry Bryant. Nebylo to nic těžkého, vzhledem k tomu, že lupič se svým úlovkem chlubil na Facebooku. Za Oskara mu někdo nabídl 20 000 dolarů (zhruba 400 000 Kč) v hotovosti.

Frances McDormand už má Oskara u sebe a v pořádku. Nalezení ceny Akademie šla herečka oslavit večeří.

Pavel Melotík

Zdroj: http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-43293763

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nine + nine =