Máte už dost toho, jak vše vždy dobře dopadne? Zahrajte si těchto pět her, které vám ukážou, že není vše jen růžové. Zlo zvítězí!

Zápas dobra a zla v reálném světě nikdy nekončí a nutno říct, že souboj je to velmi vyrovnaný. Oproti tomu v herních, filmových nebo třeba seriálových světech, tam všude je nám do hlavy vtloukáno, že vždy vítězí většinou dobro. Lidé díky tomu často podléhají iluzi, že svět je dokonalé místo. Naštěstí existují výjimky a my se na ně dnes podíváme.

5inFamous

První díl akční adventury inFamous se na první pohled tváří jako hra se šťastným koncem. Opak je však pravdou. Hlavní hrdinou inFamous je poslíček Cole MacGrath, který shodou okolností získá superschopnosti a rozhodné se je použit v boji proti zlu, které ohrožuje jeho město. Je nutné zmínit, že tato hra se vyznačuje geniálním systémem karmy, kdy rozhoduje každé vaše rozhodnutí. V posledním souboji, kdy bojujete s padouchem Kesslerem, zjistíte že jste to vy z alternativní dimenze. Tamní svět terorizuje zločinná organizace a on se ji snaží zastavit, bohužel poněkud nešťastným způsobem. Bohužel tím, že jste vaše alternativní já zabili, nikdy nebude existovat ve svém světě a tak nebude moci bojovat proti utlačovatelům ze svého světa a ti si tak podmaní celý svět. Zní to chaoticky, ale zkuste to lépe bez zásadních spoilerů.

KOUKNI SE  Nejlepší hry roku 2023
Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 3 =