Erotických her najdete na internetu spousty. Bohužel těch, co stojí opravdu za to, je celkem málo. Jednou z nich je hra House Party.

Když se řekne erotická hra, mnohým z vás se vybaví kreslené hentai školačky s obřími ňadry, které vás vyzývají, aby jste jim pořádně naložili. Tyhle rádoby hry najdete všude možně na internetu a jejich účelem je jen jedno. A věřte, že užit si nějaký velkolepý herní zážitek to zrovna není. Někdo si možná taky vzpomene na příliš nepovedené hry s Larrym v hlavní roli. Bohužel to taky není to, co by se dalo nazvat kvalitní erotickou hrou. Ale nezoufejte. Například na Steamu existují tituly, které si slova hra v názvu zaslouží mít. Jedním z takových je i počin s názvem House Party.

House Party je tedy erotická adventura, v niž se ocitáte v roli nadrženého mladíka, který se shodou okolností ocitne na párty, kde ho nikdo nezná. Na párty plné mladých, nezadaných a řádně sexu chtivých děvčat. Vaším úkolem je pak některou z nich sbalit a když se bude dařit, mít s ní sex. Na cestě za vaším vysněným cílem na vás čeká spousta rozhovorů a překážek. Během hry můžete na přítomné dámy vytahovat váš virtuální penis. K ničemu vám to však nebude, spíše naopak. Ale zpátky k překážkám, protože tady je kámen úrazů. Hádanky jsou moc jednoduché, stejně tak úkoly a rozhovory jsou vyloženě pitomé. Tady je důležité zdůraznit, že hra je pořád v režimu předběžného přístupu a autoři na ní stále pracují. House Party není vyloženě špatná hra, v rámci svého žánru jde dokonce o jeden z nejlepších titulů. Bohužel na ní jde moc poznat, že ji autoři dělají doslova na koleně. Každopádně, pokud hledáte dobrou erotickou hru, u které si doopravdy zahrajete, neváhejte vyzkoušet.

KOUKNI SE  Podrobnosti k DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

9 + four =