Živí mrtví brzy dostanou druhý seriálový spin-off

Po celosvětovém úspěchu, jaký post-apokalyptický seriál plný chodících mrtvol, Živí mrtví, provází, se není, čemu divit. Původní seriál zvolna přechází do druhé poloviny desáté série. Svět Živých mrtvých nám dělá společnost již celé desetiletí (od roku 2010). A první spin-off s názvem Živí mrtví: Počátek konce (v originále Fear the Walking Dead) se vysílá od roku 2015. Letos v létě bychom se měli dočkat premiérové šesté řady. Zatímco původní seriál nás uvrhl do světa již zdecimovaného zombie apokalypsou, spin-off s podtitulem Počátek konce nás přenesl do dob, kdy ona apokalypsa s oživenými mrtvolami začala.

Tvůrci to mají, zdá se, docela promyšlené. Pět let po začátku vysílání původního seriálu, přišli s prvním spin-offem. A nyní po dalších pěti letech nám naservírují nový spin-off rozšiřující univerzum světa Živých mrtvých, který vychází ze stejnojmenné komiksové série. Druhý rozšiřující seriál ponese podtitul World Beyond. V něm budeme cestovat společně se dvěma hlavními ženskými protagonistkami na jejich misi napříč zemí ve snaze zachránit jejich otce. Stanice AMC potvrdila, že nový spin-off rozšíří seriálový vesmír. Tvůrci představí novou mytologii a příběhy první generace lidí, kteří se narodili a vyrostli v tomto post-apokalyptickém světě.

Děj

Dvě sestry spolu se dvěma přáteli opouští místo bezpečí a pohodlí, aby splnily svůj úkol. Jenže svět se změnil. Známé se stává neznámým. Všude se potulují živí i mrtví. Pronásledování těmi, kteří je chtějí za každou cenu chránit. I těmi, kteří jim chtějí za každou cenu ublížit. Příběh o dospívání a dozrávání ve světě, kde se musí naučit hodně nového o poničené zemi, o svých bližních i o sobě samých. Z některých se stanou hrdinové, z jiných padouši. Jedno je ale jisté. Tahle cesta je změní. Navždy.

Obsazení

V hlavních rolích uvidíte Alexu Mansour, Nicolase Cantu, Hala Cumpstona, Annet Mahendru, Nica Tortorella, Joea Holta či držitelku Emmy Julii Ormond a Teda Sutherlanda. Seriál má prozatím potvrzenou první sérii o desíti dílech. Nový spin-off má na starost scénárista a producent Matt Negrete spolu se Scottem M. Gimplem. První sérii stanice AMC začne vysílat 12. dubna 2020.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × four =