The Walking Dead: 10 nejoblíbenějších postav

The Walking Dead, seriál o zombie apokalypse, ve kterém se všichni snaží přežít, i když jsou dopředu odsouzeni k zániku. V každém díle kromě zombie umírají i lidé, a to se vztahuje převážně k hlavním postavám, kterým účast v dalším díle zajišťuje pouze pracovní smlouva. Již mnohokrát se nevinná scéna zaplnila mrtvými těly našich oblíbených postav, a proto se někteří z nás snaží k postavám nevytvářet jakýkoliv vztah. Zdá se to nemožné, jelikož je seriál zaplněn úžasnými rolemi, které ztvárňují ještě úžasnější herci. V tomto článku vám ukážeme 10 postav z 1. – 5. série, které nám nejvíce přilnuli k srdci.

The-Walking-Dead-Dale

10. Dale Horvath

Sympatický stařík, který se v 1. a 2. sérii staral o bezpečnost tábora, ale převážně o vztahy mezi členy jeho skupiny přeživších. Ani apokalypse jej nezměnila, nezapomenul, že je stále člověkem. Jednal humánně a vždy se snažil najít racionální východisko. Snad každý uronil slzu poté, co byl nečekaně zabit 11. díle 2. série, jeho roli převzal Hershel Green.

The-Walking-Dead-Abraham.jpg

9. Sgt. Abraham Ford

Když se ve 4. sérii objevil Abraham a jeho společníci, napadlo nás, že šance na přežití lidstva stále existuje. Poté co jsme se dozvěděli pravý opak, Abraham zůstal a my byli vlastně rádi, drsní obři začali docházet a tak se uvolnilo místo pro dalšího.

The-Walking-Dead-Carl

8. Carl Grimes

Obyčejný chlapec plný strachu, který se společně se svým otcem Rickem proměnil v zabijáka, bojuje o přežití svě sestry Judith, svého otce a svých přátel.

KOUKNI SE  Slavné páry, které dokazují, že se protiklady přitahují

The-Walking-Dead-Morgan

7. Morgan Jones

Člověk, který stál u zrození Ricka Grimese. Byl součástí seriálu po celou dobu, i když se objevil pouze v pár dílech a svůj prostor získal až ke konci 5. série. V průběhu apokalypsy ztratil vše, hlavně víru v lidi a život. O to více si těchto věcí váží a poté, co se setkal s Rickem podruhé a nalezl opět jiskru života.

The-Walking-Dead-Maggie

6. Maggie Green

Maggie je dcerou Hersela a sestra Beth. Oba dva zemřeli v přechozích sezónách za ukrutných podmínek, a tak ji jako jediný zbývá Glenn, za kterého se v průběhu apokalypsy vdala. Jeví se, jako nebojácná mladá žena, ale v hloubi duše schovává všechny své emoce, které občas vypustí ven.

The-Walking-Dead-Hershel

5. Hershel Green

Otec Maggie a Beth, se kterým jsme se poprvé setkali na začátku 2. sezóny. Jeho farma byla tehdy ještě ne tolik postižena apokalypsou a proto si vedli vcelku příjemný život. Poté co se vše zhroutilo a on zjistil, že zde není žádný lék, přidal k Rickovi, který jej později považoval za svého učitele. Chápal, že přeživší jsou mnohem větší zlo, než mrtví, a přesto se snažil v lidech vidět jen dobro.

The-Walking-Dead-Michonne

4. Michonne

Michonne zprvu vypadala jako bezcitný zabiják, když ale potkala Andreu a později se stala členkou Rickovy skupiny, na povrch se dostalo její pravé já, které nás natolik oslnilo. Vzpomněla si, že je stále člověkem a když měla volbu zahodit všechno, co na ni čeká venku, nepřemýšlela ani chvilku a rozhodla se pro normální život. Na svých cestách si obzvláště oblíbila Carla, se kterým si vytvořila silné pouto.

KOUKNI SE  Městečko South Park terorizují e-koloběžky a medvědoprasočlověk. Hororové epizody již tuto neděli na televizních obrazovkách

The-Walking-Dead-Glenn

3. Glenn Rhee

Glenna si pamatujeme z druhého dílu, jako korejského prosťáčka, který býval roznášečem pizzy. Svůj talent využil k přežití sebe a převážně ostatních. V průběhu druhé sezóny se dal dohromady z Maggie, která jej donutila myslet nejen na přítomnost, ale i na budoucnost. Stal se z něj bojovník, který vždy měl a bude mít dobré srdce.

The-Walking-Dead-Rick

2. Rick Grimes

Hlavní postava, okolo které se točí příběh. Rick Grimes byl na začátku apokalypsy v kóma a tak to byl pro něj stejný šok, jako pro nás. Společně se zhoršováním situace se měnila i Ricková psychická situace. Je rozeným vůdcem vždy udělal maximum pro ochranu své rodiny, i když to ne vždy byla správná věc. Propaguje názor, že jde pouze o přežití a zároveň tím obhajuje své skutky hodny monstra. Kromě toho, že se to přestává líbit jeho přátelům, pak se jedná o problém, který popírá vývoj společnosti.

Daryl-Dixon

1.  Daryl Dixon

Není známo, čím byl Daryl před propuknutím apokalypsy. Jisté je, že to čím si prošel, jej připravilo na situaci, která nastala. Respektuje Ricka a považuje ho za svého bratra. Společně se dostali z více problémů, než si kdokoliv dokáže představit. I poté, co se dostali do civilizace, nezapomněl, kde je jeho místo a i nadále se cítí více doma venku, než uvnitř v bezpečí za branami. Na rozdíl od Ricka, nikdy nepřestal dávat lidem šanci. Jestli v seriálu existuje někdo, o kom doufáme, že zde bude až do konce, je to právě Daryl, který se stal ikonou seriálu.

KOUKNI SE  10 nejlepších pohádek všech dob

 

Alexander Nardelli

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

six + two =