The Walking Dead: 10 nejoblíbenějších postav

The Walking Dead, seriál o zombie apokalypse, ve kterém se všichni snaží přežít, i když jsou dopředu odsouzeni k zániku. V každém díle kromě zombie umírají i lidé, a to se vztahuje převážně k hlavním postavám, kterým účast v dalším díle zajišťuje pouze pracovní smlouva. Již mnohokrát se nevinná scéna zaplnila mrtvými těly našich oblíbených postav, a proto se někteří z nás snaží k postavám nevytvářet jakýkoliv vztah. Zdá se to nemožné, jelikož je seriál zaplněn úžasnými rolemi, které ztvárňují ještě úžasnější herci. V tomto článku vám ukážeme 10 postav z 1. – 5. série, které nám nejvíce přilnuli k srdci.

The-Walking-Dead-Dale

10. Dale Horvath

Sympatický stařík, který se v 1. a 2. sérii staral o bezpečnost tábora, ale převážně o vztahy mezi členy jeho skupiny přeživších. Ani apokalypse jej nezměnila, nezapomenul, že je stále člověkem. Jednal humánně a vždy se snažil najít racionální východisko. Snad každý uronil slzu poté, co byl nečekaně zabit 11. díle 2. série, jeho roli převzal Hershel Green.

The-Walking-Dead-Abraham.jpg

9. Sgt. Abraham Ford

Když se ve 4. sérii objevil Abraham a jeho společníci, napadlo nás, že šance na přežití lidstva stále existuje. Poté co jsme se dozvěděli pravý opak, Abraham zůstal a my byli vlastně rádi, drsní obři začali docházet a tak se uvolnilo místo pro dalšího.

The-Walking-Dead-Carl

8. Carl Grimes

Obyčejný chlapec plný strachu, který se společně se svým otcem Rickem proměnil v zabijáka, bojuje o přežití svě sestry Judith, svého otce a svých přátel.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších filmových a komiksových záporáků

The-Walking-Dead-Morgan

7. Morgan Jones

Člověk, který stál u zrození Ricka Grimese. Byl součástí seriálu po celou dobu, i když se objevil pouze v pár dílech a svůj prostor získal až ke konci 5. série. V průběhu apokalypsy ztratil vše, hlavně víru v lidi a život. O to více si těchto věcí váží a poté, co se setkal s Rickem podruhé a nalezl opět jiskru života.

The-Walking-Dead-Maggie

6. Maggie Green

Maggie je dcerou Hersela a sestra Beth. Oba dva zemřeli v přechozích sezónách za ukrutných podmínek, a tak ji jako jediný zbývá Glenn, za kterého se v průběhu apokalypsy vdala. Jeví se, jako nebojácná mladá žena, ale v hloubi duše schovává všechny své emoce, které občas vypustí ven.

The-Walking-Dead-Hershel

5. Hershel Green

Otec Maggie a Beth, se kterým jsme se poprvé setkali na začátku 2. sezóny. Jeho farma byla tehdy ještě ne tolik postižena apokalypsou a proto si vedli vcelku příjemný život. Poté co se vše zhroutilo a on zjistil, že zde není žádný lék, přidal k Rickovi, který jej později považoval za svého učitele. Chápal, že přeživší jsou mnohem větší zlo, než mrtví, a přesto se snažil v lidech vidět jen dobro.

The-Walking-Dead-Michonne

4. Michonne

Michonne zprvu vypadala jako bezcitný zabiják, když ale potkala Andreu a později se stala členkou Rickovy skupiny, na povrch se dostalo její pravé já, které nás natolik oslnilo. Vzpomněla si, že je stále člověkem a když měla volbu zahodit všechno, co na ni čeká venku, nepřemýšlela ani chvilku a rozhodla se pro normální život. Na svých cestách si obzvláště oblíbila Carla, se kterým si vytvořila silné pouto.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

The-Walking-Dead-Glenn

3. Glenn Rhee

Glenna si pamatujeme z druhého dílu, jako korejského prosťáčka, který býval roznášečem pizzy. Svůj talent využil k přežití sebe a převážně ostatních. V průběhu druhé sezóny se dal dohromady z Maggie, která jej donutila myslet nejen na přítomnost, ale i na budoucnost. Stal se z něj bojovník, který vždy měl a bude mít dobré srdce.

The-Walking-Dead-Rick

2. Rick Grimes

Hlavní postava, okolo které se točí příběh. Rick Grimes byl na začátku apokalypsy v kóma a tak to byl pro něj stejný šok, jako pro nás. Společně se zhoršováním situace se měnila i Ricková psychická situace. Je rozeným vůdcem vždy udělal maximum pro ochranu své rodiny, i když to ne vždy byla správná věc. Propaguje názor, že jde pouze o přežití a zároveň tím obhajuje své skutky hodny monstra. Kromě toho, že se to přestává líbit jeho přátelům, pak se jedná o problém, který popírá vývoj společnosti.

Daryl-Dixon

1.  Daryl Dixon

Není známo, čím byl Daryl před propuknutím apokalypsy. Jisté je, že to čím si prošel, jej připravilo na situaci, která nastala. Respektuje Ricka a považuje ho za svého bratra. Společně se dostali z více problémů, než si kdokoliv dokáže představit. I poté, co se dostali do civilizace, nezapomněl, kde je jeho místo a i nadále se cítí více doma venku, než uvnitř v bezpečí za branami. Na rozdíl od Ricka, nikdy nepřestal dávat lidem šanci. Jestli v seriálu existuje někdo, o kom doufáme, že zde bude až do konce, je to právě Daryl, který se stal ikonou seriálu.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

 

Alexander Nardelli

Předchozí článekRECENZE: Na vrchol K2 – Od triumfu k děsivé tragédii
Následující článekStar Wars VII: Hvězdným válkám není konec

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × 4 =