Kdo by nepamatoval kultovní sérii Colin McRae Rally. Legendární skotský závodník, který propůjčil sérii své jméno, již není bohužel mezi námi. Nyní na něj budeme moci opět zavzpomínat, jelikož se znovu objeví na herních obrazovkách.

Závodní série Colin McRae Rally patřila k tomu nejlepšímu v daném žánru. Hlavně v prvních dvou dílech předvedli vývojáři z Codemasters, jak má vypadat hra z rally tématikou. Bohužel v roce 2007 skotský pilot nečekaně skonal. V rámci piety skončila i série z jeho jménem. Studio samozřejmě dále vydávalo závodní hry, byť pod jiným názvem. Každopádně skutečného nástupce legendární série Colin McRae Rally jsme se dočkali až v roce 2015. To vyšlo naprosto fantastické Dirt Rally. V minulém roce jsme se dočkali pokračování Dirt Rally 2.0, přičemž číselné označení je narážkou na původní sérii.

Brzy se dočkáme DLC, ve kterém budeme moct vzpomínat na jezdce, jehož jméno bylo v motoristickém, a vlastně i v herním světě, opravdovým pojmem. Díky rozšíření Colin McRae: FlatOut se podíváme do jezdcovy vlasti, budeme moct vyzkoušet necelých padesát nových scénářů inspirováných jeho neskutečnou kariérou a hlavně se projedeme v ikonických vozech, ve kterých Colin McRae brázdil světové podniky v rally. Nebude chybět ani legendární Subaru Impreza S4 Rally. Nového DLC se dočkáme už na jaře. Konkrétně 24. března. Nemusíte se obávat, DLC bude samozřejmě součástí season passu.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × three =