Rok 2019 je už nenávratně za námi, to však nebrání tomu, abychom se poohlédli po tom nejlepším, co jsme si mohli v předešlém roce zahrát. A že toho bylo doopravdy dost.
Předešlý rok byl na povedené hry celkem bohatý. Kromě mnoha pokračování úspěšných sérií jsme se dočkali i zcela nových značek. V tomto článku se podíváme na to nejlepší v jednotlivých žánrech, co v minulém roce vyšlo. Opravdu toho nebylo málo a bylo velmi obtížné vybrat pouze jednu nejlepší hru v dané kategorii. Nakonec se to povedlo a máme zde vyhlášení nejlepších titulů v jednotlivých kategoriích. Samozřejmě, že s námi nemusí každý souhlasit, proto nám do komentářů napište vaše vítěze v jednotlivých žánrech.

6Nejlepší VR hra: Blood & Truth

Virtuální realita si pomalu vydobývá své místo na herním poli. Nejlepší VR titul předešlého roku jsme nevybírali jednotlivě pro každé zařízení, ale rozhodli jsme se vybrat jeden napříč všemi VR zařízeními. Absolutním vítězem této kategorie je akční střílečka Blood & Truth, která vychází pro Playstation VR. Hra si na získala naprosto úžasným béčkovým příběhem a doslova návykovou hratelností. Blood & Truth je jasným důkazem toho, že VR hry jdou stále dopředu a za pár let se snad dočkáme plnohodnotných titulů, srovnatelnými s těmi, které nespadají do kategorie VR. Vzpomeňme na chystaná Half-Life: Alyx.

Zpátky
Předchozí článekTrailer: Jared Leto jako superhrdinský Morbius od Marvelu
Následující článekMlčení jehňátek bude mít svůj seriál

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eight + four =