Vývojáři ze studia Capcom uvolnili pro fanoušky nové dvě demoverze jejich chystané hry Resident Evil Village. Má to však jeden zádrhel.

Vydaní nejnovějšího dílu hororové série Resident Evil se nezadržitelně blíží, hra s podtitulem Village by podle plánovaného data vydání měla vyjít 7. května. I proto se autoři ze studia Capcom snaží urvat co nejvíce pozornosti. Zatím poslední event věnovaný tomuto titulu nám ukázal nový trailer, představil režim Mercenaries a v neposlední řadě jsme se něco více dozvěděli o nových dvou demoverzích, které si budeme moct zahrát ještě před vydáním hry. Navíc na všech platformách, kde má titul vyjít.

Dema nesou název Village a Castle. Tedy, jak už názvy napovídají, v jednom se podíváme do vesnice, druhé nás provede zámkem. Obě dema budou časově omezena. Na konzolích od Sony to bude po třiceti minutách pro každé demo, mimo tyto platformy to pak bude hodina na obě dema, s tím, že si čas mezi obě rozdělíte podle vašeho uvážení. Skvělá zpráva pro majitelé PS4 a PS5 je i to, že první z demoverzí můžete stahovat už teď, tu druhou hned za týden. Majitelé ostatních platforem, což zahrnuje PC, Xbox One a Xbox Serises X/S, si musí počkat do 2.května.

Martin Kudělka

Předchozí článekTrailer: Rychle a zběsile 9
Následující článekRecenze: Spotify – Příběh inovátorů, kteří porazili Apple i Google

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

12 + five =