Kolem Resident Evil Village dlouhou dobu panovalo informační temno. Čekání je však u konce. Capcom se konečně rozpovídal o svém chystaném titulu.

Kolem chystaného dílu série Resident Evil bylo dlouhou dobu ticho po pěšině. Až nyní se studio Capcom odhodlalo vypustit do světa nějaké informace. Konečně víme něco málo o příběhu a hlavně známe datum vydání. V hlavní roli se objeví opět Ethan Winters, kterého můžete znát už z předchozího dílu série. Ten se vydá do ponuré zapadlé vesnice pátrat po své unesené dceři. Ve vesnici však narazí na zámek obývaný podivnými obyvateli. Kromě hlavního příběhu čeká na hráče i hromada vedlejších úkolů, včetně logických hádanek.

Hráč bude příběh sledovat opět z vlastního pohledu. Co se týče grafiky, je třeba říct, že Resident Evil Village vypadá naprosto fantasticky. Zasazení hry do zapadlé vesnice slibuje úchvatnou atmosféru. Všechno dohromady to evokuje dokonalý hororový zážitek. A kdy se jej dočkáme? Už brzy, nový Resident Evil vychází 7.května a užijí si jej nejen majitelé Playstationu 5, ale zahrát si jej budete moct i na PS4.

Martin Kudělka

Předchozí článekRecenze: Lehkovážný a melodramatický Lupin uhrane dámské publikum
Následující článekOsel zahradníkem #1 – Jak uhodit hřebíček na hlavičku

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 + 19 =