Zahrajte si demo Resident Evil 2

Capcom představil unikátní demo pro nový remake hry Resident Evil 2. A vy budete mít možnost si ho vyzkoušet. Má to ale háček. Budete muset dávat pozor, abyste se do atmosféry příliš nezažrali, protože demo bude k dispozici na hraní jen v omezeném čase třiceti minut. Poté se vám hra zavře a dál si nezahrajete. V době psaní článku je demo přístupné jen v Austrálii pro hráče Xbox One. Ale není se čeho bát, vždycky si můžete změnit teritorium, se kterým konzole pracuje.

Capcom dal demu trefný název “1-Shot”. Má být přístupné hráčům PC, PlayStation 4 a zmíněnému Xbox One. Maximální herní doba je stanovena na třicet minut a jakmile skončí, dál si nezahrajete. Demo vás provede hrou v roli Leona S. Kennedyho a pokud celou demo sekvenci dokončíte v čas, můžete si ji zahrát znovu. Pokud zemřete, můžete hrát dál do té doby, než uběhne vašich třicet minut slávy.

Dokončení demoverze dá exkluzivní možnost vidět nejnovější cinematic trailer. Ten následně můžete sledovat kolikrát chcete, i když váš čas třeba vypršel. Demo bude pro hráče všech platforem a států přístupné od 31. ledna.

V plné hře si zahrajeme jak za Leona S. Kennedy, tak za Claire Redfield. Ostatně, to je stejné, jako v originále. Některé sekvence hry se ale dočkaly kompletní přestavby, aby Capcom dosáhl nutné napínavosti děje. Dalším novým prvkem je rozdílný pohled kamery. Samozřejmostí je předělání ovládání postav, aby lépe sedlo modernímu hráči.

KOUKNI SE  Víme, jak bude vypadat Resident Evil 3 Remake

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

8 + 20 =