Nejočekávanější hry roku 2019

Jak se blíží konec roku 2018, je potřeba koukat do bližší budoucnosti na nejnovější hry, které vezmou útokem naše PC a konzole. Nikdy není dost pozdě k  malému okénku do budoucnosti, konec konců na tyhle hry bude potřeba šetřit. Vybral jsem ty nejlepší hry, na které se můžete těšit.

5. Resident Evil 2

Pokračování oblíbené střílečky je očekávané na 25. leden. Přesněji se jedná o remake, které fanoušci tak dlouho požadovali, až se Capcom rozhodl ho udělat. RE2 vás vezme zpátky v čase do dob nemilosrdné horrorové klasiky. Vžijete se do kůže Scotta Kennedy a Claire Redfield, kteří bojují o vlastní život v infikovaném Raccoon City. Je ohromující vidět engine z Resident Evil 7 v plné kráse v podobě této klasiky z roku 1998. Můžeme vidět uslintané, hnící a krví polité zombie v tom nejvyšším rozlišení. Stejně tak prostředí rozpadajícího se města nadchne svojí prací se světlem. Kamera se oproti klasice přesouvá za rameno, aby plně dala vyniknout strhujícím bafačkám a očekáváním moderního hráče. Řečeno jednoduše, tenhle remake nás nezklame.

4. Anthem

Anthem je odpověď EA na hru Destiny – střílečku v otevřeném sci-fi vesmíru. A kdo jiný by se měl takové práce ujmout, než BioWare, tedy společnost za ságou Mass Effect. V této third-person střílečce budete objevovat emzácký vesmír a vaším cílem bude odrovnávat jednu příšeru za druhou. Celá hra má silný důraz na kooperaci. Na svých vesmírných dobrodružstvích budete moci mít skupiny až tří spolubojovníků. Velkou zajímavostí je, že scénář ke hře Anthem napsal scénárista za prvními dvěma díly Mass Effect. Nám nezbývá než doufat, že se Anthem vydaří a že nebude nakažená morem loot boxů, který teď řádí napříč herním průmyslem. Hra bude k dispozici od 22. února. Pozor! Hra má otevřenou betu! Pokud si ji chcete zahrát dřív, jděte zde!

KOUKNI SE  Podrobnosti k DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

3. Rage 2

Rage 2 je hra, která dělá z post-apo světa jednu velkou nezkrotnou párty. Poté, co gigantický asteroid zdecimuje většinu lidstva, musí přeživší bojovat proti legiím krvelačných banditů a zmutovaných spoluobčanů. Jako Walker, jeden z posledních žijících rangerů, budete mít za práci projít skrze smrtonosné hordy a nehostinné prostředí. Hlavní rozdíl oproti jedničce je v tom, že se přesunete z nepřátelského prostředí pouští i do jiných biotopů – do zničeného města nebo zákeřných mokřadů. Není se čemu divit, že Rage 2 působí jako neonem ozářený Mad Max. Tato hra je totiž vyvíjená studiem Avalanche Studios, kteří stojí za otevřeným světem herního Mad Max (a také za oblíbenou sérií Just Cause).

2. Dying Light 2

Žádný podobný seznam není nikdy kompletní bez zástupce nějaké zombie hry. Dying Light má dobře našlápnuto k tomu, aby byla jedinou zombie hrou, kterou budete příští rok potřebovat. Studio Techland si na prvním díle série z roku 2015 dalo velice záležet, proto se není čemu divit, že druhý díl je na spadnutí. S obrovským světem k prozkoumání, propracovaným bojovým systémem a radikálně zlepšeným vizuálem útočí Dying Light 2 na příčky hry roku. Zatím nebylo specifikováno, kdy hra vyjde, ale já už dávno sleduji každý kanál, abych vás o tom později mohl informovat!

1. Jedi: Fallen Order

Mým osobním oblíbencem a velkou nadějí je Jedi: Fallen Order. O této hře toho zatím moc nevíme. Jedi: Fallen Order se bude pravděpodobně odehrávat mezi třetím a čtvrtým dílem filmové ságy. Tedy v době, kdy poslední známky řádu Jedi jsou Impériem cupovány na kousky. Hru budou vývíjet autoři oblíbeného Titatnfall. Vše ostatní zůstává záhadou. Za koho budeme hrát? Jakého žánru hra bude? Objeví se Darth Vader? Nevíme nic, přesto ale doufám, že Respawn zvládne vytvořit unikátní hru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × two =