Doslova za pár týdnů dorazí na naše herní zařízení dlouho očekávaný remake kultovního Resident Evil 3. Malou ochutnávku si však můžete zahrát již nyní.K dispozici je krátká demoverze. A nejen to.

Už opravdu nechybí mnoho dní a budeme si moct zahrát předělávku kultovní hororové akce Resident Evil 3. Společnost Capcom, která má hru na svědomí, se rozhodla zmírnit čekání hráčů. Dala k dispozici krátkou demoverzi, kterou si již nyní můžeme vyzkoušet. V demoverzi se samozřejmě ocitnete v kůži Jill Valentine, která společně se zvláštní jednotkou společnosti Umbrella objeví v Raccoon City, kde se pokusí o evakuaci vyděšených civilistů ze zasaženého města. Hratelná ukázka je sice krátká, ale ukazuje, že se remake docela povedl.

Pokud se chystáte si demoverzi zahrát, máme pro vás malinkaté upozornění, které by jste neměli brát na lehkou váhu. Pokud herní ukázku dokončíte, malou odměnou pro vás bude krátký filmeček, který leccos prozrazuje ze hry samotné. Onen trailer můžete shlédnout i u nás přímo v tomto článku. Pokud však chcete do hry naskočit bez jakýchkoliv informací, které by vám mohly nějak nabourat herní zážitek, doporučuji se na trailer nedívat.

A teď něco pro hráče, kteří rádi překonávají neobvyklé výzvy. Skvělou zprávou je, že Resident Evil 3 Remake půjde opět celý projít jen z nožem, tak jak tomu bylo u všech starších dílů, kromě loňského remaku. Tam to bohužel zkrátka nešlo. Každopádně, za několik málo dní se budeme moct do hry ponořit naplno. RE3 Remake vychází 3. dubna na PC, Xbox One a Playstation 4. Už aby to bylo.

KOUKNI SE  Nejnásilnější videohry, co kdy vznikly

Martin Kudělka

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 + seven =