Již delší dobu víme, že se chystá další titul ze série Resident Evil. Nepůjde však o regulérní pokračování, nýbrž půjde o předělávku třetího dílu. Nyní se na internetu objevilo pár obrázků, které napovídají, jak bude remake vypadat.

Série Resident Evil patří k těm úspěšným a na herním trhu se ji jíž roky dobře daří. Dokazuje to i remake druhého dílu, který vyšel minulý rok. Prodejní čísla ukázaly, že se předělávka opravdu povedla. To dávalo tušit, že Capcom nezůstane jen u dvojky a vrhne se i na předělávku Resident Evil 3. A taky že ano, před pár měsíci jsme se dočkali oznámení. Hra by údajně měla být naladěna více na akční notu a některé příběhové momenty budou trochu pozměněny oproti původní verzi. Opět se setkáme i s hlavní hrdinkou Jill Valentine.

Samozřejmě nebude chybět ani hlavní záporák Nemesis, který nás bude pronásledovat po celou dobu hraní. Jen dodám, že v remaku dvojky tuto roli zastával nově Mr. X, který v původní hře nebyl a působil jako velmi zajímavé oživení. Nejžhavější novinkou ohledně Resident Evil 3 Remake jsou uniklé fotografie, které se dostaly na web. Kouknout se můžete zde. Obrázky ukázaly, že hra bude vypadat fantasticky. Naštěstí již nemusíme dlouho čekat, remake trojky vychází začátkem dubna. Velkým otazníkem však zůstává regulérní pokračování, sice se šušká, že se usilovně pracuje na Resident Evil 8, ale oficiální potvrzení by hráče přece jenom uklidnilo.

KOUKNI SE  Remaster Diablo 2 vstupuje do otevřené bety

Martin Kudělka

Předchozí článekBestsellery pro zdravý život a spokojený žaludek
Následující článekŽiví mrtví brzy dostanou druhý seriálový spin-off

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 − 11 =