Bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme oznámení remaku třetího dílu kultovní série. Ten čas právě nastal. V letošním posledním State of Play oznámilo Sony spoustu novinek, včetně data vydání remaku Resident Evil 3.

State of Play jsou pravidelné krátké videoprezentace, ve kterých Sony představuje své herní novinky. Před pár dny propěhla letošní poslední akce, na které jsme se dozvěděli spoustu nových informací. Co trošku zamrzí je, že Sony neprozradilo nic o chystaném Playstationu 5. Konkrétnější informace ohledně nové konzole jsi prý nechává na příští rok. Tím, co mě naopak hodně potěšílo, bylo oznámení remaku třetího dílu kultovní hororové série Resident Evil.

Když jsme se letos dočkali předělaného Resident Evil 2, byla docela vysoká pravděpodobnost, že se dočkáme i remaku třetího dílu. Resident Evil 3 byl a stále je můj nejoblíbenější díl, proto jsem i já netrpělive vyhlížel, zda Sony remake oficiálně potvrdí. Nyní jsme se všichni mohli zaradovat. Na akci State of Play byl představen oficiální trailer k plánované hře. A nejen to. Ale nejdříve k traileru. Ten ukazuje, že stejně jako v původní verzi, budeme prožívat osudy členky speciální jednotky S.T.A.R.S Jill Valentine. Samozřejmě nebude chybět ani hlavní záporak tohoto dílu, montrum Nemesis, které má za úkol likvidovat členy speciální jednotky S.T.A.R.S. Původní trojka mě bavila hlavně kvůli neopakovatelné atmosféře. Z traileru nejde moc poznat, zda remake na tom bude stejně, ale předělaný druhý díl, který vyšel letos, ukázal, že bych se nemusel obávat. Každopádně, přesvědčit se budu moct již docela brzy, jelikož Resident Evil 3 Remake vychází už 3.dubna 2020. Výborná zpráva je, že navíc dostanete zdarma multiplayerový mód Resistance. Už aby bylo jaro.

KOUKNI SE  Kultovní série Jagged Alliance dostane nový díl

Martin Kudělka

Předchozí článekPoslední trailer na seriál Zaklínač z dílny Netflixu
Následující článekVánoční výběr: 5 vymazlených knižních Ježíšků

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three + 17 =