Víkend v Praze nejen pro děti

OLYMPUS DIGITAL CAMERASice je den dětí až v pondělí, ale tématicky je mu v metropoli věnováno přes víkend plno akcí. Jedna z nich se uskuteční již v pátek, a to v Ikea na Černém mostě, kde bude již od 11 dopoledne probíhat program v podobě kurzu první pomoci a dalších zkušeností. V Parku Podviní bude pro děti od 14.00 připraveno také mnoho zábavy – pohádkové postavy, představení, dílny a mnoho dalšího.

 

žižkov rock open airPáteční Praha však nabízí kulturní akce i pro dospělé. Může to být například koncert Majka Spirita v SaSaZu či venkovní Žižkov Rock Open Air. Na něm se představí kapely jako Kurtizány z 25. Avenue, Enemist a mnoho dalších.

 

 

ratolest-fest-2015-272Skvělý festival pro děti Ratolest Fest, plný sportovních a zábavných aktivit, bude v sobotu probíhat na obou březích Vltavy, tedy na pražské náplavce. Téměř všechny městské části nabídnou na tento víkend rozmanité dětské akce, a tak si stačí jen vybrat, ať už podle blízkosti či programu.

V Královské zahradě bude po celé tři dny probíhat již devátý ročník Prague Food Festivalu, kde se představí skvělí šéfkuchaři.

veganský piknik ve stromovceDalší gurmánská akce se odehraje v neděli ve Stromovce. Připravte doma nějakou veganskou dobrotu a vyražte klidně s celou rodinou na Veganský piknik. U rybníku Hamr v Záběhlicích zase zahraje Čechomor v rámci Májových slavností Prahy 10. Praha toho opět na víkend nabízí mnoho a mnoho, tentokrát však hlavně pro děti.

KOUKNI SE  Tradiční i neobvyklé vánoční bramborové saláty

 

 

Lucie Kratochvílová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 − 3 =