Velké prosincové finále seriálů se blíží!

Závěrečné epizody čekají v prosinci fanoušky seriálu Gossip Girl a britského seriálu Merlin. Další díly se už vysílat nebudou, protože seriály byly po několika sériích definitivně zrušeny.

Gossip Girl se tak dočkala celkově šesti sérií a ta šestá byla zkrácena na pouhých deset dílů. Na předposlední díl se můžeme těšit v pondělí 10. prosince, kdy bude vysílaná epizoda pod názvem The Revengers. Televize CW již zveřejnila upoutávku k tomuto dílu, kde dojde k nehodě letadla, ve kterém letěla jedna z hlavních postav Chuck Bass. Závěrečný díl New York, I Love You XOXO bude vysílán 17. prosince a kromě jiného se konečně dozvíme, kdo je ta tajemná Gossip Girl, kterou známe pouze podle hlasu. Konec seriálu však neznamená konec kariéry pro seriálové herce. Chace Crawford (Nate Archibald) si zahraje ve filmu The House Gun a na Eda Westwicka (Chuck Bass) se můžeme těšit ve filmu Romeo and Juliet.

Děj seriálu Gossip Girl je inspirován stejnojmennou knižní sérií od americké spisovatelky Cecily von Ziegesar. Příběh se odehrává v New Yorku a zachycuje život populárních bohatých studentů na Manhattanu a jejich chudších a měně známých spolužáků.  Gossip Girl se vysílá i v České republice na stanici Prima Love pod názvem Super drbna.

Merlin se s diváky definitivně rozloučí pátou sérií, která má třináct dílů. Jedenáctý díl se bude vysílat 15. prosince. V hlavní roli bude opět Mordred, který se musí rozhodnout mezi věrností ke králi a láskou, ale neuvědomuje si, že cesta kterou si zvolí ovlivní i osud Camelotu. Válka je nevyhnutelná. Zoufalý Merlin se cítí uvězněn krutým konáním osudu – bude schopen uskutečnit svůj sen o Albionu? Závěrečné finále bude rozloženo do dvou dílů. První díl uvidíme v sobotu 22. prosince a druhý celkově poslední díl bude BBC vysílat 29. prosince.

KOUKNI SE  Jaký bude seriál Fallout podle post-apo herní předlohy

Seriál Merlin se inspiroval oblíbenou legendou o králi Artušovi a čaroději Merlinovi. Merlin je ztvárněn jako nešikovný sluha, který tajně pomáhá mladému králi Artušovi, aby tím naplnil svůj osud. Praktikování magie je na Camelotu zakázáno a to vede ke konfliktům mezi příznivci magie (hlavně Lady Morgana) a jejími odpůrci (král Uther a jeho syn Artuš). Seriál byl poprvé vysílán na BBC v roce 2008.

 

Martina Zbránková

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

6 + 14 =