Válka zítřka: Parta žoldáků cestuje časem a střílí mimozemšťany

Chris Pratt září v novém traileru na akční sci-fi spektákl pro Amazon Prime Video. Film nám nabídne vše, co můžeme od sci-fi a akčních velkofilmů čekat. Velkolepou bitvu s mimozemšťany, cestování v čase, dechberoucí akční řežbu a epickou záchranu světa.

Akční sci-fi natočil režisér Chris McKay, který debutoval komerčně úspěšným animákem LEGO Batman film. Nyní nám představuje akční sci-fi thriller o cestování časem, bitvou s mimozemšťany a zdoláním vlastní minulosti. Scénář k filmu napsal nepříliš známý autor Zach Dean (24 hodin života, Chladnokrevný) a oficiální synopse zní následovně: Lidstvo prohrává s mimozemskou invazí, a proto vědci vyvíjejí způsob, jak naverbovat vojáky z minulosti, aby bojovali ve válce. Osud budoucnosti závisí na schopnostech jednoho muže v tom, aby se postavil duchům své minulosti.

Krátký teaser se vyžívá v epických záběrech na vybuchující město, oddaně pochodující žoldáky a tajemně neurčitého „vetřelčího“ nepřítele z kosmu. Chris Pratt odhodlaně postupuje rozpadajícím se světem postavit se nebezpečnému mimozemskému protivníkovi. Vedle bitvy na život a na smrt proti mimozemské civilizaci, se Pratt musí postavit i vlastní minulosti. Cestování časem, epické bitvy s monstry a záběry na svět budoucnosti slibují velkolepý filmový zážitek. Škoda, že ho neuvidíme v kinech na velkém plátně. Tam by se film hodil mnohem lépe.

Vedle Chrise Pratta se ve filmu objeví oblíbený J. K. Simmons, Betty Gilpin nebo Sam Richardson. Film byl původně natočen pod křídly Paramountu a distribuční práva odkoupila streamovací společnost Amazon Prime Video za neuvěřitelných 200 milionů dolarů. Jestli se investice vyplatila zjistíme při premiéře 2. července na Amazonu.

KOUKNI SE  Trailer: Tiché místo: První den mimozemské invaze

Viktor H.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one + 13 =