Ani v prosinci neuděláme výjimku a přineseme vám přehled toho nejzajímavějšího, co nám Magicbox nabízí v rámci novinek na DVD a Blu-ray.

5Teorie velkého třesku (kolekce 1.-12. řady)

Dva fyzici. Velmi inteligentní Sheldon, se dvěma doktoráty a IQ 187, ale neschopností normálně interagovat s ostatními lidmi. Neméně chytrý, ale společenský Leonard, který hledá lásku. K tomu přidejme velmi sexy blonďatou sousedku Penny, která se ze všeho nejvíce chce stát filmovou herečkou. Tohle nemůže skončit dobře. Všechny neopakovatelné příběhy bláznivých vědátorů a jejich stejně vyvedených kamarádů můžete nyní mít všechny pohromadě v jediné kolekci.

Kolekce Teorie velkého třesku vychází na DVD již 4.12.2019 v síti Magicbox.

4Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

Jak už název nového dílů Rychle a zběsile napovídá, opět se setkáme s prodlouženou rukou zákona Lukem Hobbsem, kterého hraje Dwayne Johnson. Asistovat mu bude zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw. Toho si ve filmu zahrál Jason Statham. Oba dva neskrotní rivalové budou muset tentokrát spojit své síly, aby dopadli geneticky upraveného anarchistu Brixtona, který má v plánu vyhladit půlku lidstva. V novém Rychle a zběsile nebude samozřejmě nouze o akční situace, sexy ženy a především nadupané vozy.

Zatím nejnovější díl kultovní série Rychle a zběsile jsi můžete pořídit od 4.12.2019 na DVD a Blu-ray.

3Hra o trůny (kolekce 1.-8. řady)

Hra o trůny, která vznikla na motivy knih George R.R. Martina, se řadí mezi nejúspěšnější seriály všech dob. Zažijte znovu boje králů, šlechticů, odpadlíků i všemožných rytířů o Železný trůn, který zaručuje vládnout Sedmi králostvím Západozemí. Celým kontinentem otřásají krvavé střety, mocenské boje, intriky a zrady vládců i jejich poddadných a v neposlední řadě i nadpřirozené síly. Boj o trůn nepřinese nic dobrého.

KOUKNI SE  Viktor Tauš začal natáčet filmovou Amerikánku

Hru o trůny můžete díky Magicboxu shlédnout znova na DVD. Kolekce vychází 4.12.2019.

2Začít znovu

Učitelka filozofie Nathalie, která učí na pařížské střední škole, nadevše miluje svou práci a ráda se svými žáky sdíli prožitek z přemýšlení. Svůj čas dělí mezi svého manžela, dvě děti, bývalé studenty a velmi majetnickou matku. Jednoho krásného dne ji její dlouholetý životní partner oznámí, že ji opouští kvůli jiné ženě. Nathalii nezbývá, než se vypořádat s dosud nepoznanou samotou, ale i nově nabytou svobodou.

Francouzské drama vychází na DVD 11.12.2019 v síti Magicbox.

1Bez věcí nad věcí

Nejlepší přátelé Paul a Toni uzavřou bláznivou sázku. Jde v ní o to, že se oba na 100 dnů vzdají všeho, co vlastní. Každý den potom dostanou vždy jednu ze svých věcí zpátky. Jak se dá vydržet bez značkových tenisek a drahého kávovaru? Co vlastně v životě skutečně potřebujeme? A jak výzva ovlivní jejich přátelství? Komediální příběh o současném materiálním světě a věcech, na kterých záleží.

Bláznivou komedii jsi můžete užít od 4.12.2019 na DVD.

Martin Kudělka

Předchozí článekSubinka není žádná chudinka
Následující článekRECENZE: Můj otec byl MUŽ V ČERNÉM!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × two =