Stejně jako každý měsíc, i v listopadu zde máme přehled toho nejlepšího, co v síti Magicbox vychází na DVD a Blu-Ray. Mezi našimi tipy najdete jak filmové klasiky, tak naprosté novinky z tohoto roku, takže si každý příjde na své.

5Mrtví neumírají

Americký zapadákov Centerville, kde úřaduje vysloužilý šerif Robertson a jeho mladý kolega Peterson, se stane místem vraždy dvou místních dam. Ve vesnici se navíc začnou dít divné věci. Slunce nezapadá kdy má, v místním pohřebním ústavu začne pracovat ženská s katanou a místnímu farmáři najednou začne mizet dobytek. Brzy oba policisté zjistí, že místní mrtvé ženy mají na svědomí zombie. V hlavní roli střeštěného hororu se vyřádil geniální komik Bill Muray. V dalších rolích se objeví například Tilda Swinton nebo zpěvačka Selena Gomez.

Švedsko-americký zombie horor Mrtví neumírají vychází v síti Magicbox na DVD a Blu-ray 6.11.2019.

4Lucy

Lucy se omylem zaplete do obchodu z drogama. Nedobrovolně má v břiše zašitý balíček s novou, extremně silnou drogou. Blbou náhodou se jí však balíček roztrhne a droga se začne nekontrolovaně vstřebávat do Lucyina těla. Počáteční zděšení rychle vystřídá údiv nad schopnostma, které droga svému majiteli poskytuje. Lucy je najednou silnější, bystřejší, zkrátka ji droga propůjčila nadlidské schopnosti. Substance totiž umí zvýšit využívanou kapacitu mozku. Jaké by to bylo, kdyby člověk využíval mozek na 100%?

Kultovní akční sci-fi se Scarlett Johansson a Morganem Freemanem vychazí na Blu-ray 6.11.2019 v síti Magicbox.

KOUKNI SE  Trailer: Do kin vstoupila černá komedie Okupace s Pechlátem, Formanovou i Brouskem

3Sněženky a machři

Kdo by neznal tento kultovní český film. Studenti druhého ročníku pražského gymnázia vyrážejí na lyžařský výcvik. S nimi jede i učitelská sbor. Zkušená profesorka Boženka, mladička absolventka pedagogické fakulty Hanka a přísný profesor Karda, který na hory vzal i svou dceru Mariku. Sněženky jsou slečny, které se především chtějí líbit klukům .Machři jsou zase kluci, kteří se předhánějí ve vtipnostech, a i v tom, kdo více oslní Sněženky, a především Mariku.

Legendární česká komedie vychází v remasterované verzi na DVD již 13.11.2019 v síti Magicbox

2Willy a kouzelná planeta

Hlavní hrdina filmu, malý Willy, cestuje s rodiči vesmírem. Náhle má však jejich kosmická loď nehodu. Willy je zachráněn díky kapsli, která ho vyšle na neznámou divokou planetu. Naštěstí má s sebou neocenitelného parťáka – robota Bucka. Zatímco čekají na záchrannou misi, v novém světě na ně číhá plno nástrah a skvělých objevů, včetně roztomilého tvora jménem Flash! Nová podívaná od tvůrcu zvířátkového animáku Esa z pralesa.

Dobrodružný animovaný film pro nejmenší diváky vychazí 27.11.2019 na DVD.

1Lví král

Snímek Lví král od studia Disney, který režíroval Jon Favreau, jenž ma na kontě například Knihu džunglí, uvádí známé postavy na stříbrné plátno za pomoci nejnovějších filmových technologií zcela novým, velmi realistickým způsobem. Zažijte znova příběh mladého Simby, budoucího panovníka Lví země, na jeho drsné a trnité cestě na Lví skálu, trůnu který mu byl souzen.

KOUKNI SE  Leonardo DiCaprio získal od vědců pojmenovaní vlastního stromu

Rodinný dobrodružný film Lví král vychází u Magicbox na Blu-ray a DVD 27.11.2019.

Martin Kudělka

Předchozí článekNaomi Watts si zahraje v pokračování seriálu Hra o trůny
Následující článekPrvní reakce: Terminátor: Temný osud je nejlepší sequel od Dne zúčtování

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 + 5 =