Právě vyšel trailer k akčňáku The Last Face od oskarového Seana Penna

Trailer k akčnímu dramatu The Last Face je na světě. Za režisérské křeslo se usadí Sean Penn, který má na svém kontě dva Oscary za nejlepší herecký výkon. Rozhodně ale nevyniká jen svým hereckým talentem. Je to také režisér a scénárista a v minulosti režíroval filmy jako Útěk do divočiny, Křižovatka smrti nebo Vyvrhel. Loni na festivalu v Cannes předvedl svůj nejnovější snímek The Last Face a díky němu si vysloužil nominaci na Zlatou palmu.

Seanem Pennem ale zdaleka zvučná filmová jména nekončí. Ve snímku se objeví například Oscarová Charlize Theron, která se letos objeví v dalším akčním filmu Atomic Blonde: Bez lítosti. Dále ve filmu hraje Javier Bardem, který získal Oscara za vedlejší roli ve snímku Tahle země není pro starý. Ve vedlejší roli se také mihne Jean Reno, který si zahraje postavu jménem Dr. Love. Hudbu k tomuto snímku složil Hans Zimmer (Lví král, Gladiátor, Počátek, Princ Egyptský), kteří patří mezi nejpopulárnější skladatele filmové hudby současnosti.

Příběh se točí okolo Wren (Charlize Theron), která je ředitelkou humanitární agentury. Ta přijede do válkou zmítané Libérie a potká lékaře mezinárodní pomoci Leona (Javier Bardem). Mezi těmito dvěma hlavními postavami začne vznikat milostná aféra. Ačkoli se oba starají o záchranu lidských životů, jejich vztah je podroben zkoušce kvůli zuřící válce všude kolem nich a kvůli rozdílným názorům na to, jak konflikt vyřešit.

KOUKNI SE  Trailer: Costnerova pohádka z Divokého západu s názvem Horizon

Pavel Melotík

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × two =