Právě vyšel první trailer plný sexu k westernu Oklamaný s Nicole Kidman a Colinem Farrelem

Internetem se šíří nový trailer k westernu Oklamaný (The Beguiled), který je natočen podle knihy Thomase Cullinana. Stejný příběh byl v minulosti již jednou zfilmován v roce 1971 s Clintem Eastwoodem v hlavní roli. Režie se tehdy ujal Don Siegel, kterého můžete znát jako režiséra filmů Drsný Harry, Útěk z Alcatrazu nebo Lineup. Tentokrát se dočkáme nového zpracování v podání Oskarové režisérky Sofia Coppola. Jak jste mohli usoudit, Sofia své zvučné příjmení přejala od svého otce Francise Forda Coppoly, režiséra trilogie Kmotr nebo válečného dramatu Apokalypsa. Již od samého mládí se tedy mladá Sofia učila režii od nejlepších. Své režisérské schopnosti poprvé ukázala v romantickém dramatu Smrt panen, ke kterému sama napsala scénář. Poté následovaly snímky jako Ztraceno v překladu, Marie Antoinetta nebo Bling Ring.

Nedávno dopsala scénář k westernu Oklamaný a pilně se pustila do práce. Výsledky budete moci okusit od 23. června, kdy proběhne celosvětová premiéra westernu Oklamaný. V hlavních rolích budete moci spatřit Oskarovou Nicole Kidman (Hodiny, Lion, Moulin Rouge), irského hezouna Colina Farrela (V Bruggách, Humr, Útěk ze Sibiře), devatenáctiletou talentovanou Elle Fanning (Phoebe v říši divů, Koupili jsme Zoo, Jmenuji se Sam) nebo Kirsten Dunst (seriál Fargo, Melancholia, Interview s upírem).

Příběh westernu Oklamaný se nám otevírá v dívčí škole ve státě Virginia v roce 1864. Zdá se, že všude zuří Občanská válka, až na oblast okolo dívčí školy Marthy Farnsworth (Nicole Kidman). Ta je kvůli ochraně zcela izolovaná od okolního světa. Tedy až do doby, než se Martha rozhodne do domu vpustit zraněného vojáka bojujícího na straně Unie (Colin Farrel). Z traileru se také dozvídáme, že tento voják má sexuální zálusk na prakticky všechny dívky v domě.

KOUKNI SE  Jaký bude seriál Fallout podle post-apo herní předlohy

Pavel Melotík

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × 1 =