Vyšel první trailer k hororu Jigsaw, pokračování legendární série Saw

Právě vyšel první trailer k hororu Jigsaw, již osmému pokračování proslulé hororové ságy Saw. Režie se ujala dvojčata Michael Spierig a Peter Spierig, kteří natočili například sci-fi thriller Predestination. Scénář sepsali Pete Goldfinger, Josh Stolberg a s příběhem jim vypomohl i tvůrce původních filmů Saw James Wan. Tato hororová série je známá obrovskými výdělky navzdory velmi nízkým rozpočtům. Rozpočet všech sedmi předešlých filmů činí necelých 65 milionů dolarů, zatímco výdělek se šplhá téměř k 900 milionům dolarů. Není tedy divu, že tvůrci mají stále chuť točit další pokračování.

Horor Jigsaw se odehrává sedm let po posledním díle s názvem Saw: The Last Chapter. Příběh se točí okolo vyšetřování brutálně zmasakrovaných těl. Všechny důkazy ukazují na jednoho muže – John Kramer. Ale jak je to možné, když tento muž, známý jako Jigsaw, je více než 10 let mrtvý? Hra začíná.

Premiéra nového hororového snímku je v českých kinech naplánovaná na 26. 10. 2017. Stejně jako všechny předchozí díly Saw, i tento dorazí do kin včas na Halloween.

Pavel Melotík

Předchozí článek10 fascinujících teorií o Star Wars: Poslední z Jediů
Následující článekNa světě je nový trailer k akčnímu fantasy Bright s Willem Smithem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen − five =