Trailer: Nové sci-fi Anihilace s Natalie Portman v hlavní roli

Příští rok dorazí 22. února do českých kin nový sci-fi thriller s názvem Anihilace. Na svědomí ho má režisér a scénárista filmu Ex Machina Alex Garland, který tak ukončil svou čtyřletou pauzu od točení filmů. Do hlavní role se mu podařilo obsadit oskarovou herečku Natalie Portman. Už jen díky těmto dvěma celebritám je tento film jedním z nejočekávanějších sci-fi filmů roku 2018

Sci-fi thriller Anihilace je natočen na základě světového knižního best-selleru. Vypráví příběh mladé bioložky, které jednou oznámí, že její manžel je v kómatu. Kromě toho se dozvídá, že se na Zemi objevil nový ekosystém, který je velmi nebezpečný. Nikdo, kdo se vypravil nový ekosystém prozkoumat, se už nevrátil. Tedy až na manžela mladé bioložky. Ta se rozhodne vypravit v jeho stopách a začne pracovat na projektu, který má vysvětlit, odkud se na Zemi nový ekosystém vzal, a co se v něm skrývá.

K tomuto traileru jsme pro vás připravili české titulky. Pokud se neobjeví automaticky, zapnete je kliknutím na tlačítko „cc“. Náš oficiální YouTube kanál s filmovými trailery a zajímavostmi můžete navštívit zde.

Pavel Melotík

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twenty + 14 =