TOP 5 filmů a seriálů na Netflixu právě teď

Během pandemie koronaviru se stala americká streamovací služba Netflix snad ještě oblíbenější než kdy dřív. Velký počet filmů měl dokonce kvůli zavřeným kinům premiéru právě zde v online prostředí. Přestože je nyní covid na ústupu, popularita Netflixu stále neklesá. Pojďme se podívat na nejsledovanější filmy a seriály posledních dní. TOP 5 pořady jsou představeny níže.

1Manifest

Nejsledovanějším seriálem posledních dní se stalo americké drama Manifest. Let č. 828 při své cestě musí kvůli turbulencím nouzově přistát. Pro všechny na palubě to znamená zdržení pouze několika hodin, ale v okolním světě uplyne 5 let. Všichni své blízké z tohoto letadla už dávno oplakali, ale najednou se znovu objeví, dokonce nezestárli ani o den od doby, kdy vzlétli. Všichni se snaží přijít na nevysvětlitelnou záhadu letu č. 828 a objevují se i konspirace, že nic z toho se nestalo bezdůvodně.

Režisér Jeff Rake uvedl první sérii již v roce 2018, nyní právě vychází třetí řada. Diváci zatím mohli shlédnout první dvě epizody a mohou se těšit na dalších 11.

2Kouzelný drak

Druhou příčku obsadil animovaný film režiséra Chrise Appelhanse Kouzelný drak (v originále Wish Dragon). Jedná se o rodinný celovečerní film. Takto zní oficiální anotace Netflixu, pod kterým tento snímek vyšel: „Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství.“

KOUKNI SE  Nejlepší hororové anime všech dob

Americko-čínský film je letošní novinkou a téměř ihned se dostal mezi nejsledovanější pořady právě na Netflixu.

3Chlapec s parožím

Třetí místo aktuálně drží seriál Chlapec s parožím (v originále Sweet Tooth), jenž letos uvedl Netflix ve své produkci. Jedná se o fantasy seriál amerického režiséra Jima Mickla na motivy stejnojmenného komiksu. Snímek vypráví o chlapci Gusovi, který se narodí s parožím v době, kdy svět zasáhl smrtící virus, a tak se začaly rodit hybridní děti. Seriál vyšel 4. června 2021 a ihned se stal oblíbeným po celém světě.

Na první pohled vypadá celý příběh roztomile a může připomínat pohádku. Ale později se ukáže, že jde spíše o boj o přežití odlišných dětí v nebezpečném postapokalyptickém světě.

4Zpátky do práce

Kanadský komediální seriál Zpátky do práce (Workin´ Moms) vypráví o čtyřech matkách, které se právě vracejí po mateřské dovolené do práce. Režisérka Catherine Reitman představila letos již pátou sérii tohoto oblíbeného pořadu. První díl měl premiéru v roce 2017.

Jedná se o tradiční komediální snímek, kde nechybí vtip, láska, problémy s dětmi, a především matky snažící se zvládnout vlastní životy a výchovu svých dětí.

5Lupin

TOP 5 uzavírá dramatický francouzsko-americký seriál Lupin tvůrců Francoisa Uzana a George Kaye. V roce 2021 stihly vyjít již dvě řady (1. a 2.) tohoto seriálu. Aktuálně ta druhá ho posunula do TOP pětky nejsledovanějších pořadů Netflixu.

V obou pětidílných sériích hraje ústřední postavu Assane Diopa herec Omar Sy. Podle oficiální anotace Netflixu se jedná o klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi Assane Diopovi, který ve šlépějích Arséne Lupina vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s mimozemšťany

Ema Polívková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

fourteen + three =