Opravdu nežertujeme, chystá se simulátor I Am Jesus Christ, ve kterém budete hrát za jednoho z nejmocnějších lidí v historii. Jěžíš Kristus míří na obrazovky monitorů.

Za celou naší bohatou herní historii jsme jsi mohli v podstatě zahrát za skoro cokoliv. Pokud jsi ale dobře pamatuji, možnost hrát za ústřední postavu křesťanství, to tady ještě nebylo. Ono, kdo by taky chtěl hrát za Ježíše Krista. Můžete namítnout, kdo by chtěl hrát za kozu, včelu, nebo dokonce chleba. Souhlasím, myslím že i tento bizarní nápad si najde svoje fanoušky. Hodně by mě zajímalo, zda-li se hra zalíbí věřícím lidem nebo do autorů udeří blesk.

Studio SimulaM, které na hře pracuje, slibuje otevřený svět a třicet unikátních schopností, které bude moci Ježíš používat. Jako příklad uveďme třeba chození po vodě, kříšení mrtvých nebo vymítání ďábla. Zkrátka samé zázraky. Podle autorů hra vzniká na motivy Nového zákona. To mě opět přivádí na otázku, co na to věřící lidé. Je hra určena především pro ně nebo jde o parodii. Na tuhle otázku bohužel neznám odpověď. Co ale vím, je to jak hra skončí a myslím si, že většina z vás to ví taky. Pokud přece jenom nevíte a nechcete se přpravit o zážitek ze hry, tedy za předpokladu, že se I Am Jesus Christ chystáte hrát, doporučuji dedokoukat trailer až do konce. Kdy se Ježíš objeví na monitorech zatím není známo.

KOUKNI SE  Nejlepší hry roku 2023

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

six + nineteen =