The Winchesters: Lovci duchů mají svůj spin-off seriál

Ve Spojených státech amerických se v závěru roku 2022 objevila pod hlavičkou stanice The CW očekávaná série The Winchesters. Jedná se o prequelový seriál ke kultovnímu fenoménu Supernatural, který je v českém prostředí známý pod názvem Lovci duchů. Produkce se ujal herec Jensen Ackles, představitel Deana Winchestera, jedné ze dvou hlavních postav z původní série. A nutno dodat, že to Winchesterovi coby spin-off nemají právě jednoduché, původní série má totiž obrovskou fanouškovskou základnu.

Děj diváky zavede do 70. let, kdy se v malém městě Lawrence jako mladí potkávají John Winchester a Mary Campbell, rodiče bratrů Sama a Deana. John (Drake Rodger) se právě vrací domů z války ve Vietnamu, když narazí na devatenáctiletou Mary (Meg Donelly), která společně s dalšími lovci pátrá po svém zmizelém otci. Ovšem ani John o svém otci nemá všechny informace, proto spojí své síly s Mary a jejími přáteli a společně se vydávají na cestu za hledáním lásky, pravdy a možná i záchranou celého světa… Zatím jsou dostupné pouze některé díly první řady a na další si čeští diváci budou muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=wCyw3mlvWUo

Seriál The Winchesters je pro české diváky dostupný na streamovací stanici HBO Max pod počeštěným názvem Lovci duchů: Winchesterovi.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × two =